Sobota, 27 czerwca
22°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Reprezentowali Jelenią Górę podczas zawodów w Chojnowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Drużynowe oraz indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rozegrane zostały w sobotę 20 października w Parku Piastowskim w Chojnowie.

W tych zawodach Jelenią Górę reprezentowały trzy szkoły: I LO im. Stefana Żeromskiego, ZSO nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida oraz Gimnazjum w ZSO nr 1. I LO im. Stefana Żeromskiego jako jedyne wystawiło pełny skład. Zawody odbyły się w bardzo znanej formie XC (cross-country). Trasa przebiegała w koło Parku Piastowskiego. Z jeleniogórskich szkół najlepiej spisała się drużyna I LO im. Stefana Żeromskiego z Aleksandrem Jaworem (7.miejsce w klasyfikacji indywidualnej) na czele. Kolarze „Żeroma” zakończyli swój wyścig na trzecim miejscu na podium. Reprezentant gimnazjum w ZSO nr 1 Damian Chojecki w klasyfikacji generalnej zawodników indywidualnych wywalczył 33. pozycję. Zawodnik ten podczas wyścigu doznał kontuzji barku jednak dzielnie pokonał linię mety. Ogromną radość sprawiła Karolina Cierluk, zawodniczka ZSO nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida, która po wspaniałej rywalizacji zajęła drugą lokatę w starcie indywidualnym. - Zawody stały na dość wysokim poziomie, wszyscy byli bardzo profesjonalnie przygotowani. Są to moje pierwsze zawody typu XC, ale na pewno nie ostatnie – mówił Dariusz Małenda reprezentant „Żeroma”. Reprezentacja I LO: Aleksander Jawor, Patryk Łukowicz, Paweł Michałkiewicz, Wojciech Stępień oraz Dariusz Małenda.. Spośród zawodników „Żeroma” czterech kolarzy reprezentuje barwy MKS 11 Jelenia Góra. (MKS 11)
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka