Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6214
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Remont skateparku ruszy lada dzień

Środa, 27 kwietnia 2016, 8:40
Aktualizacja: Czwartek, 28 kwietnia 2016, 7:23
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Remont skateparku ruszy lada dzień
Fot. Archiwum Jelonki.com
– Na przełomie marca i kwietnia br. obiecano nam wymianę zniszczonych elementów skateparku w Cieplicach, ale do tej pory nic się tam nie dzieje – mówią użytkownicy obiektu. – Już zamówiliśmy nowe elementy, które zostaną dostarczone na stadion przy ul. Lubańskiej i w dniu ich dowiezienia rozpoczniemy prace – wyjaśnia Tomasz Kluch, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze.

Miejski Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze zamówił 20 nowych płyt do drewnianych elementów skateparku za ponad 3 tys. zł. – Zgodnie z zapowiedzią dostawcy, zostaną one przywiezione w piątek (30.04) lub w pierwszych dniach maja – mówi Tomasz Kluch. I wówczas ma się rozpocząć zarówno wymiana uszkodzonych płyt, jak i konserwacja elementów skateparku.

Jak pisaliśmy w lutym br., zdaniem młodych użytkowników, otwarty trzy lata temu obiekt, jest w kompletnej ruinie. - Każda przeszkoda jest spróchniała, ma dziury wielkości stopy – informował nasz Czytelnik, który przekonywał, że cieplicki skatepark dla wielu młodych jeleniogórzan jest jak drugi dom, a przykład Jakuba Guwera, który zaczynał na tym parku ćwiczyć, a teraz jeździ na mistrzostwa Polski, świadczy o tym, że warto w to miejsce inwestować.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group