Czytających: 5917
Zalogowanych: 8

Jelenia Góra: Remis trampkarzy Victorii

Wtorek, 17 maja 2022, 17:21
W spotkaniu dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli IV ligi okręgowej trampkarzy Victoria Jelenia Góra zmierzyła się na boisku w Maciejowej z Pagazem Krzeszów. Mimo prowadzenia do przerwy, jeleniogórzanie nie zdołali sięgnąć po komplet punktów.

Prowadzenie gospodarzom dał w 7. minucie Patryk Romański. Kwadrans później wyrównał Kacper Berdechowski. W 30. minucie Victoria ponownie prowadziła za sprawą gola Patryka Romańskiego. Po zmianie stron padł jeden gol – w 72. minucie wyrównał Adrian Kosowski.

Victoria Jelenia Góra – Pagaz Krzeszów 2:2 (2:1)

Victoria: Lutsenko – Mazur, J. Marciniszyn, B. Marciniszyn, Bartyś, M. Stachowicz, P. Łabędź, Czuperski, Czech, Romański, Chocoł oraz Zasada, Wojnarowicz, S. Stachowicz, Piwoński, A. Łabędź.
Pagaz: Kluczyński – Zając, Wyrostek, Kosowski, Maciejowski, Rzeszutek, Książek, Klimczak, Falana, Górka, Biroś oraz Kachniarz, Rola, Pabis, Kołodziejski, Berdechowski.

Liderem tabeli jest Pub Gol Jelenia Góra, który w minionej kolejce pokonał Bobra Marciszów 3:1. Victoria zajmuje 7. miejsce (na 8 zespołów), a Pagaz jest 5.