Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2418
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III-liga: Rehabilitacja Karkonoszy?

Piątek, 17 października 2014, 23:04
Aktualizacja: 23:07
Autor: MDvR
III-liga: Rehabilitacja Karkonoszy?
Fot. archiwum
Po dotkliwej klęsce (0:4) w starciu z Polonią–Stalą Świdnica, piłkarze III–ligowych Karkonoszy Jelenia Góra rozegrają kolejny pojedynek z wymagającym rywalem. Podopieczni Artura Milewskiego w niedzielę, 19 października (godz. 13.00) zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin.

Miedziowi nie będą mogli raczej liczyć w tym starciu na jakieś większe wzmocnienia i spady z pierwszej drużyny, gdyż I-ligowe Zagłębie w tym czasie rozegra wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy. Tak czy inaczej będzie ciężko, a jeśli jeleniogórzanie myślą o jakiekolwiek zdobyczy punktowej, to muszą zaprezentować się lepiej, niż miało to miejsce w ubiegłym tygodniu podczas meczu z Polonią-Stalą.

13. kolejka III-ligi:
KP Brzeg Dolny - Piast Karnin 18 października, 15:00
Polonia Trzebnica - Śląsk II Wrocław 18 października, 15:00
Dąb Przybyszów - Lechia Dzierżoniów 18 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać 18 października, 15:00
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra 19 października, 13:00
UKP Zielona Góra - Piast Żmigród 18 października, 15:00
Bielawianka Bielawa - Ślęza Wrocław 18 października, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - MKS Oława 18 października, 11:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Formacja Port 2000 Mostki 19 października, 15:00

Tabela:
1. Formacja Mostki--------12 - 30 - 35-12
2. Lechia Dzierżoniów-----12 - 29 - 27-9
3. Ślęza Wrocław----------12 - 25 - 24-19
4. Stilon Gorzów-----------12 - 24 - 26-8
5. Polonia-Stal Świdnica---12 - 23 - 29-9
6. Zagłębie II Lubin--------12 - 23 - 28-13
7. UKP Zielona Góra-------12 - 22 - 20-18
8. Śląsk II Wrocław--------11 - 18 - 18-13
9. Foto-Higiena Gać-------12 - 17 - 21-19
10. Karkonosze JG---------12 - 16 - 24-21
11. KP Brzeg Dolny---------11 - 14 - 18-21
12. Piast Żmigród-----------12 - 14 - 19-25
13. Bystrzyca Kąty Wr.----12 - 12 - 15-20
14. Bielawianka--------------12 - 9 - 9-24
15. MKS Oława--------------12 - 8 - 9-17
16. Dąb Przybyszów--------12 - 7 - 7-33
17. Piast Karnin--------------12 - 5 - 10-30
18. Polonia Trzebnica 12 - 5 - 8-36

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group