Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8266
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Recital Piotra Polka “Lekcja kobiecej geometrii…”

Piątek, 20 lutego 2015, 8:42
Aktualizacja: 8:44
Autor: Manu
Karpacz: Recital Piotra Polka “Lekcja kobiecej geometrii…”
Fot. Organizator
7 marca (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się koncert Piotra Polka zatytułowany “Lekcja kobiecej geometrii…”. Rezerwacja biletów – tel. 533–509–857.

Podczas koncertu Piotr Polk razem z zespołem wykona utwory z płyty “Mój film” oraz covery (w tym “Zielono mi” Agnieszki Osieckiej). O warstwę muzyczną płyty “Mój film” zadbali m.in.: Seweryn Krajewski, Włodzimierz Korcz, i Krzesimir Dębski. Słowa napisali m.in.: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Jarosław Kukulski i Marek Dudkiewicz.

Piotr Polk zajmuje się piosenką niemal od początku swojej kariery. Do świadomości Polaków brawurowo wdarł się jednak jesienią 2012. Stanął wtedy na podium w drugiej edycji muzycznego show telewizji Polsat “Jak Oni śpiewają”.

W 1986 roku ukończył studia w Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na przełomie lat 80. i 90. współpracował z Agnieszką Osiecką, biorąc udział wraz z Ewą Błaszczyk w kilkunastu odcinkach telewizyjnego programu “Sentymenty”. Współpracował z Jerzym Satanowskim w Teatrze Nowym w Poznaniu, brał udział we wrocławskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, śpiewał w kabarecie Jana Pietrzaka, przygotował dla telewizji trzy recitale: piosenki angielskiej, francuskiej i niemieckiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group