Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 2802
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ratownicy ćwiczyli sprawność

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 29 października 2010, 9:38
Aktualizacja: 9:39
Autor: RED
Fot. UT
Zakończyły się trzydniowe manewry ratownictwa medycznego pod hasłem „Spóźniona majówka” .

Ćwiczenia miały odbyć się pierwotnie w maju, ale ich przeprowadzenie uniemożliwiła powódź w południowej Polsce i zaangażowanie strażaków ratowników w pomoc poszkodowanym w wyniku kataklizmu.

Z kilkumiesięcznym poślizgiem manewry zaczęły się więc 25 października po południu. Bazą była Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, a teren działań pozorowanych obejmował obszar powiatu jeleniogórskiego. Prócz zajęć praktycznych uczestnicy manewrów mieli także szkolenia teoretyczne. Wczoraj areną ćwiczeń był Park Norweski w Cieplicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~elton 29-10-2010 11:54
Jaki temat miały ćwiczenia? Czym zajmowali się strażacy? Z skąd przyjechali? Co dały im te ćwiczenia? Bo z artykułu wynika tylko że głównie chodziło o ratowanie Parku Norweskiego...co mundurowi szyszki zbierali dla wiewiórek na zimę?!
~Wiedzący 30-10-2010 18:25
O widać, że pan R.D to ten w śmiesznych śpioszkach, zdążył pooszukiwać wszystkich dookoła skoro pozorantami są już Panie Pielęgniarki z SP ZOZ w Jeleniej Górze? Mam nadzieję, że ktoś po wyborach rozliczy pana R.D z matactw i oszustw z grupą ratownictwa i rozliczy się ze stosownymi instytucjami oraz zapłaci tym, którzy ciężko harowali za darmo. Oliwa sprawiedliwa, więc mam nadzieję, że wszystko wyjdzie na wierzch :):):):)
~ 31-10-2010 21:54
Panie "wiedzący" czy z Ciebie zawistny i zazdrosny człek tak z natury czy tylko z chęci rozgłosu- nie masz zielonego pojęcia o czym Ty w ogóle wypisujesz!!!! Zal Ciebie, życzę Ci żebyś choć w połowie napracował się z tego co R. D. Tacy ludzie jak on mają szacunek i pasje, a ty po prostu niezrozumiana zawiść (nie rozumiem czym ukierunkowaną)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group