Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7545
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Rajdowcy zaszaleją

Poniedziałek, 9 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 października 2006, 12:39
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Rajdowcy zaszaleją
Fot. Maciej Jary
Automobilklub Karkonoski zaprasza kibiców na VI Rajd Śnieżki. Tradycyjna impreza odbędzie się po raz kolejny po dwuletniej przerwie.

Scenerią dla rajdowych kierowców i kibiców będą malownicze tereny Kotliny Jeleniogórskiej. Rajd, który odbędzie się w dniach 13 – 14 października, będzie 10. Rundą Pucharu PZM.

– Rajd został pomyślany jako kompaktowa dwudniowa impreza, która pozwoli zawodnikom ograniczyć koszty związane z trzecim czwartkowym dniem poświęconym na zapoznanie z trasą. Trasy zostały oparte na znanych już dwóch os-ach z rajdu śnieżki jak i karkonoskiego i jednym zupełnie nowym, który jest połączeniem technicznego wąskiego os-u z kilkoma szybkimi prostymi dającymi możliwość rozgrzania się dla zawodnika jak i samochodu (pierwszy oses w pętli) – poinformował Józef Kisiel, organizator imprezy.

Rajd składa się z trzech trzykrotnie przejeżdżanych odcinków o łącznej długości 76,5 km o nawierzchni asfaltowej. Baza rajdu jak i całe „miasteczko rajdowe” zostało zlokalizowane na terenie lotniska w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group