Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5985
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rafał Niesobski trenerem Sudetów

Środa, 22 sierpnia 2018, 9:06
Aktualizacja: 9:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rafał Niesobski trenerem Sudetów
Fot. Tomasz Raczyński
Rafał Niesobski podpisał kontrakt z Sudetami Jelenia Góra, w ramach którego będzie nadal reprezentować barwy jeleniogórskiego klubu na parkiecie, ale też będzie pełnić rolę trenera pierwszej drużyny. Jeszcze nie wiadomo kto pozostanie w drużynie – rozmowy trwają, a treningi mają się rozpocząć dopiero na początku września.
- Rafał będzie łączyć swoje obowiązki szkoleniowe z obowiązkami zawodnika, ale w krótszym wymiarze czasu - na tyle, na ile będzie to konieczne. Pozostała część składu to będą wychowankowie i rodzimi zawodnicy. Są też chętni spoza klubu do występowania w Sudetach, ale o ich przydatności zadecyduje trener - powiedział Marcin Koperek, prezes KS Sudety, który przyznaje, że jest zainteresowanie innych klubów zawodnikami Sudetów, ale dopóki nie zostaną załatwione formalności, nie chce zdradzać nazwisk.

W ramach przygotowań do sezonu jeleniogórzanie wyjadą na turniej do Pleszewa, a w dniach 21-23 września będą organizować turniej z okazji Września Jeleniogórskiego. W pozostałym okresie będą trenować w obiekcie przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Treningi rozpoczną 3 lub 4 września.

Twoja reakcja na artykuł?

11
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group