Środa, 24 czerwca
28°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Radzili o turystyce

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Tematom związanym z turystycznym rozwojem regionu oraz współpracy samorządu powiatu z gminą poświęcone było pierwsze w tej kadencji wyjazdowe posiedzenie komisji turystyki, sportu i promocji Rady Powiatu Jeleniogórskiego, które odbyło się wczoraj (23.01) w Centrum Aktywności Społecznej w Podgórzynie

reklamy
reklamy

Wyjazdowe posiedzenia komisji mają być stałym elementem pracy Rady Powiatu Jeleniogórskiego w niedawno rozpoczętej kadencji. Podobne spotkanie odbywały się już w czasach, gdy starostą był Jacek Włodyga. Wczorajsze posiedzenie odbywało się w trzech odsłonach. Najpierw obradowali członkowie komisji, w drugiej części uczestniczyli samorządowcy z Podgórzyna, w trzeciej - dołączyli przedstawiciele różnych lokalnych organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i sołtysi.

Powiat ma być bliżej swoich gmin, nie zamykać się we własnym gronie - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - Chcemy wprowadzić nową jakość, która z pewnością przysłuży się dla powiatu i jego mieszkańców. Jest to pierwsze z cyklu spotkań. Następne jest już zaplanowane w gminie Stara Kamienica, potem w Szklarskiej Porębie. Następnie chcemy odwiedzić każdą z gmin, nie pomijając żadnej z nich. Tematyka dzisiejszych obrad nie dotyczy tylko turystyki i promocji. Rozmawialiśmy między innymi o rewitalizacji połączeń kolejowych, w tym przebiegającej częściowo przez gminę Podgórzyn linii kolejowej do Karpacza, wspólnych publikacjach oraz inwentaryzacji ścieżek rowerowych, znajdujących się na terenie poszczególnych gmin powiatu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka