Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7922
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Radośnie u św. Michała Archanioła

Niedziela, 21 czerwca 2009, 10:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 10:20
Autor: Jar
REGION: Radośnie u św. Michała Archanioła
Fot. Jarosław Pawlaczek
Jeżowska parafia zorganizowała wczoraj festyn dla mieszkańców miejscowości. Przybyli także goście z sąsiedztwa: z Kopańca, Jeleniej Góry i pobliskich sołectw. Atrakcji nie zabrakło.

Na zabawę zaprosił parafian i wszystkich chętnych ksiądz Andrzej Szarzyński, proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła. Festynowi sprzyjała aura oraz program, jaki zaproponowali organizatorzy.
Można było obejrzeć panoramę Jeżowa Sudeckiego i okolic z wysięgnika strażackiego, zjeść smaczną gorącą przekąskę z domowej kuchni, spróbować słodkości domowego wypieku.

Ratownicy medyczni pokazali za pomocą fantoma i defibrylatora, jak należy stosować zasady pierwszej pomocy. Na szczęście nikomu nie trzeba było jej udzielać. Dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie i maty. Najmłodszych zapraszano do przejażdżki na kucykach oraz spacerów bryczką z zaprzęgiem konnym.

Jak zwykle przy okazji świąt parafialnych powodzeniem cieszyła się loteria. Zapewniała podwójne emocje: najpierw było losowanie skromnych fantów (klocki Lego, pojemniki hermetyczne, donice do kwiatów i inne). A na koniec spośród wszystkich kuponów rozlosowano nagrody wyjątkowe, o które zadbali sponsorzy. Była koszarka do żywopłotu, kuchenka mikrofalowa, fotel bujany, krzesła, aparat cyfrowy i rower górski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
64
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
33%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group