Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 2180
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Puchar zorientowanych

Poniedziałek, 17 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 18 września 2007, 9:32
Autor: KED
Jelenia Góra: Puchar zorientowanych
Fot. Dariusz Gudowski
Próba generalna przed Mistrzostwami Polski

Ponad 120 zawodniczek i zawodników z Jeleniej Góry, Wrocławia, Iwin, Twardogóry, Mochów rywalizowało w Pucharze Paulinum w biegach na orientacje. Organizatorem zawodów był klub MKS Paulinum Jelenia Góra. Trasy po których biegano były położone w terenie leśnym i liczyły od 2 do 8 kilometrów. Zawodnicy mieli na nich do odnalezienia od 5 do 15 punktów kontrolnych.

Spośród zawodników gospodarzy najlepiej wypadli najmłodsi. w kategorii wiekowej M - 19 triumfował Rafał Szafrański, w kat M-12 wygrał Mateusz Dzioba przed Maciejem Nowakiem, zaś w kat. K - 10 druga była Paula Domańska. W kat. M - 14 trzeci był Tadeusz Matyja, a w kat. M 16/18 drugie miejsce zajął Paweł Nosal, trzeci Był Rafał Matyja, zaś piaty Łukasz Mostek. W gronie weteranów: w kat M-45 drugi był Marek Pietrusiński, zaś w kat M -55 triumfował Henryk Gliński. W klasyfikacji drużynowej Paulinum było drugie. Nagrody dla najlepszych ufundowali radny Jerzy Lenard, Urząd Miejski i firma Plan.

Impreza była próbą generalną przed zaplanowanymi na 21-23 września Mistrzostwami Polski w biegach nocnych, sprinterskich i średniodystansowych. Odbędą sie one na trasach w Przesiece, Jagniątkowie oraz Wzgórzu Kościuszki w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group