Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8434
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przystanek Jelenia Góra

Środa, 20 lipca 2011, 13:25
Aktualizacja: 13:26
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Przystanek Jelenia Góra
Fot. użyczone
W ostatni weekend lipca projekt „Plaża – Siatkówka Plażowa” zatrzyma się w Jeleniej Górze. Stowarzyszenie Anima Pro–Activ i BDB Impresariat Wydarzeń we współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze stworzy piątą odsłonę rekreacyjnego turnieju siatkówki plażowej.

Na basenie miejskim przy ulicy Sudeckiej 59 zostanie rozbite plażowe miasteczko i rozegrany profesjonalny turniej dla wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Do zawodów może zgłosić się każdy bez względu na umiejętności i wiek. Najważniejsza jest dobra zabawa. Oprócz tego do wygrania będą atrakcyjne nagrody od sponsorów projektu. Profesjonalny sprzęt od MDZ ERREA i HI-TEC Polska oraz porcja słodkości od firmy Delic-Pol – to wszystko czeka na najlepsze pary.

Trzy najlepsze zespoły z turnieju męskiego i turnieju kobiet awansują do wielkiego finału, który zostanie rozegrany na Mazurach w Wilkasach koło Giżycka.

Podczas projektu Plaża – Siatkówka Plażowa w Jeleniej Górze każdy będzie miał możliwość zakupienia oficjalnej koszulki oraz smyczy. Organizatorzy przewidują także wiele gier i zabaw oraz słodkie upominki dla dzieci.
Aby zgłosić się do turnieju wystarczy wypełnić formularz na stronie www.plazasiatkowka.pl Formularz znajduje się w zakładce Biuro Zawodów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
477
Nigdy
19%
Rzadko
40%
Czasami
26%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group