Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 30 sierpnia
Imieniny: Feliksa, Róży
Czytających: 10617
Zalogowanych: 81
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyjemny wieczór z Czyżykiewiczem

Niedziela, 28 lutego 2016, 9:41
Aktualizacja: 9:45
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przyjemny wieczór z Czyżykiewiczem
Fot. Przemek Kaczałko
Dawkę przyjemnej dla ucha poezji śpiewanej oraz zabawnych opowieści w wykonaniu Mirosława Czyżykiewicza usłyszeli wczoraj (27.02) jeleniogórzanie zgromadzeni w sali widowiskowej JCK. Artysta, jak sam przyznaje, nie mógł ominąć Jeleniej Góry na swojej trasie koncertowej promującej najnowszy krążek „Odchodzę wracam”.

Dwa dni przed swoimi 55. urodzinami Mirosław Czyżykiewicz zagrał dla jeleniogórskiej publiczności, której wyznał, że stolica Karkonoszy jest mu bliska, bowiem bardzo często przybywa do Świeradowa Zdroju, spotykając się również ze znajomymi w Jeleniej Górze.

Dwukrotnie nominowany do Fryderyka (2001, 2005), laureat Nagrody Kapituły im. Jacka Kaczmarskiego podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki (2004) artysta zagrał na scenie JCK-u dobrze znane single „Serce jest Twoje” oraz „Wieniczka”, które promują płytę „Odchodzę wracam”. Swoim niezwykłym poczuciem humoru bardzo szybko „złapał” kontakt z publicznością, przez co sobotni wieczór upłynął w miłej atmosferze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile macie samochodów w domu (w rodzinie)?

Oddanych
głosów
974
1
39%
2
35%
3 lub więcej
26%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
„Dominacja człowieka dobiegła końca”
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
112
BMW w płocie i na podwórku
 
Aktualności
Przetarg na stację turystyczną Orle rozstrzygnięty
 
Aktualności
Zachód słońca nad Karkonoszami – Śnieżka w chmurach
 
Inne wydarzenia
To była bez wątpienia wyjątkowa edycja tych ekstremalnych zawodów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group