Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 1875
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przygotowują się do Mistrzostw Polski

Wtorek, 30 sierpnia 2011, 1:14
Aktualizacja: Środa, 31 sierpnia 2011, 11:22
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Przygotowują się do Mistrzostw Polski
Fot. użyczone
Trójka jeleniogórskich juniorów z Klubu Shidokan Jelenia Góra trenująca pod okiem Mariusza Ligiżyńskiego wystartuje w Mistrzostwach Polski w formule low–kick organizowanych przez Polski Związek Kick–boxingu.

Rozpoczęcie przygotowań kondycyjnych do imprezy odbyło się 26-cio kilometrowym biegiem. Morderczy bieg rozpoczął się od wodospadu Kamieńczyk 3-kilometrowym ostrym podbiegiem na Szrenicę. Trasa wiodła przez malownicze zakątki Karkonoszy poprzez Łabski Szczyt - Śnieżne Kotły - Przełęcz Karkonoską - Odrodzenie i zbieg do Świątyni Wang. Całość trasy zawodnicy i trener pokonali w niecałe 4 godziny. Przed zawodnikami jeszcze dwie takie wyprawy, trzydniowe zgrupowanie z zawodnikami z Klubu Team Malinowski Żary i start w Mistrzostwach Polski. Mamy nadzieję, iż takie przygotowania przyniosą oczekiwany efekt w postaci medali.

W tym roku początkujący zawodnicy wystartują w dwóch edycjach Walk Sparingowych, które odbędą się w Żaganiu i w Jeleniej Górze. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w treningach K1 RULES, które odbywać się będą na salce bokserskiej przy ul. Sobieskiego (nad Biedronką) i przy ul. M. Skłodowskiej (sala MOS-u).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group