Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 4666
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przez trzy dni z rzędu siadał za kierownicę po pijanemu

Wtorek, 24 czerwca 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:34
Autor: 112
Przed sądem stanie mężczyzna, który po pijanemu kierował samochodem oraz wbrew zakazom sądowym. Był on zatrzymywany przez policjantów przez… trzy dni z rzędu. Przeprowadzone badania wykazywały u niego od 0,7 do 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Pierwszy raz 22-latek został zatrzymany 19 czerwca br. o godz. 7.40 na terenie gminy Stara Kamienica. Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko 0,7 promila. Okazało się, że kierował on również wbrew zakazom sądowym. Po wykonaniu czynności został zwolniony, a jego autem zaopiekował się znajomy.

Kolejny raz mężczyzna został zatrzymany następnego dnia w Jeleniej Górze na ul. Sobieskiego o godz. 23.07. Wtedy miał we krwi 1,6 promila alkoholu. Pojazd został zabezpieczony przez wskazaną przez niego osobę, a kierujący po wykonaniu czynności został zwolniony.

- Trzeci raz mężczyzna został zatrzymany 21 czerwca br. 20 minut po północy w Jeleniej Górze na Placu Wyszyńskiego. Okazało się, że również kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,4 promila. Tym razem trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności, a jego pojazd trafił na policyjny parking – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group