Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2547
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

“Przewodnicy wszystkich krajów...” w cyklu czwartkowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 grudnia 2014, 8:23
Aktualizacja: 8:26
Autor: Manu
Fot. Stanisław Dąbrowski
W nadchodzący czwartek (18.12) o godz. 19.00 w Muzeum Przyrodniczym (przy ul. Cieplickiej 11 A; w kompleksie pocysterskim) rozpocznie się prelekcja multimedialna pt. “Przewodnicy wszystkich krajów...”. Spotkanie poprowadzi Stanisław Dąbrowski. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

- Pełniąc funkcję pilota wycieczek miałem okazję obserwować pracę lokalnych przewodników wielu krajów – mówi prelegent Stanisław Dąbrowski. - Spotkałem przewodników pracowitych i leniwych, o ogromnej wiedzy i niedouczonych, gadatliwych i milczących, zarozumiałych i skromnych. Ta prelekcja będzie poświęcona właśnie im i ich pracy.

Prelekcja dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Duch Gór 15-12-2014 18:00
A co to za przewodnik, którego nie ma w żadnym wykazie przewodników? Znowu Wrocław przysyła nam jakiegoś pseudo experta, a WFOŚiGW opłaca jego przyjazd? To już powoli staje się żałosne, te sponsorowane wycieczki...
~ 15-12-2014 19:48
Przewodnik od wyciągania kasy....
~... 16-12-2014 10:32
Stanisław Dąbrowski mieszka w Jeleniej Górze "od zawsze" i całkowicie jest z naszym miastem związany, a przy tym podróżnik, erudyta... Więc duch gór nie ma nic z ducha wiedzy!
~słuchacz 16-12-2014 15:48
Do poprzednika: To z jakim kto jest związany miastem nie ma najmniejszego znaczenia! Co to ma do rzeczy? Mnie natomiast też zastanawia, dlaczego Wrocław za jednych prelekcje płaci a za innych nie. Bo wygląda to na odgórne sterowanie z Wrocławia tematyką naszego muzeum. Pamiętam jak za czasów pana Paczosa było mnóstwo prelegentów (głównie lokalnych znawców) opowiadających różne ciekawostki o naszym regionie. A teraz papka o Tajlandiach, Boliwiach czy innych Wyspach Kanaryjskich, jakiej wszędzie pełno. Widać że pan Firszt nie ma pomysłu na funkcjonowanie muzeum. A może po prostu Wrocław płaci, Wrocław wymaga?
~Grzegorz Jaworski 16-12-2014 20:02
do poprzednika: a co to za pomysł, że jedne prelekcje są opłacane a drugie nie, jak nie wiesz to nie pisz!! a jak Ci tematy nie odpowiadają to przyjdź i sam opowiedz coś ciekawego ale rozumiem, że tylko umiesz anonimowo krytykować!!!
~Jan Bezziemny 17-12-2014 7:32
Grzegorzu! Jeśli widzisz w treści komentarza słowa: Wrocław, słoiki, pieski, hejterzy, Romki i wysłany najczęściej z adresu tpnet (chociaż stosuje też anonimowe proxy typu reversedns, myśli że jest taki sprytny) to nie dyskutuj z kartoflem, który wypowiada się w każdym temacie (np. teatr jeleniogórski - vide temat o premierze sylwestrowej) i wylewa swoje żale dotyczące Wrocławia. Musiał być bardzo skrzywdzony w tym mieście, pewnie zmienił tam orientację seksualną i teraz płacze. Z reguły pisał w nocy z racji swojej pracy (stróż nocny), ale widać nawet tam go posunęli. Zaraz pewnie wyzwie mnie od piesków wrocławskich, ale to tylko potwierdza fakty.
~ 17-12-2014 7:35
Aha, "duch gór" i następny post to też ten sam koleś - prowadzi dialogi ze sobą, co wskazuje na niezłą schizofrenię...
~uważny 17-12-2014 14:56
I znowu ten sam wrocławski frustrat gada sam ze sobą, pisząc z różnych siecii podpisując się różnymi nickami (Grzegorz Jaworski vel. Jan Bezimienny). Człowieku, przestań już obrażać jeleniogórzan! Co ty mądrego piszesz? Nic! Potrafisz tylko atakować innych. To że ty masz paranoję prześladowczą, od dawna wszyscy czytelnicy doskonale wiedzą. Od tego są psychiatrzy, a nie forum. Jak masz inne zdanie - napisz grzecznie swoją opinię i nie atakuj innych. A jak nie potrafisz inaczej to wynoś się na wrocławskie fora. Tam takich buraków jest od groma, popiszesz o c...nach i od razu ci ulży.
~ 17-12-2014 14:58
Aha, i naucz się w końcu, że tpnet to jest skrót dostawcy internetu, a nie adres IP użytkownika. Takiego dostawcę ma pół Polski. Żałosny gimbus, nic nie rozumie, ale do ujadania pierwszy.
~Bożena Misiak 17-12-2014 15:50
@Grzegorz Jaworski: Przecież jest napisane wyraźnie za każdym razem, które prelekcje są opłacane, a które nie. Proponowałabym nauczyć się czytać, zamiast obrażać czytelników.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group