Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8916
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przeprowadzka MOPS–u z poślizgiem

Czwartek, 31 lipca 2008, 8:04
Aktualizacja: Piątek, 1 sierpnia 2008, 9:29
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Przeprowadzka MOPS–u z poślizgiem
Fot. Janusz Lewicki
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze do końca lipca nie zdąży z przeprowadzką do nowej siedziby na ulicy Jana Pawła II. Przez kilka pierwszych dni sierpnia petenci będą w dalszym ciągu załatwiać swoje sprawy w budynku na ulicy Słowackiego. Powód? Opóźnione odbiory nowej siedziby.

Mimo zapowiadanej do końca lipca przeprowadzki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze instytucja pozostanie co najmniej do połowy przyszłego tygodnia w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

– Na chwilę obecną przekazywane są ostatnie kwity odbiorowe i na dniach przeprowadzka będzie finalizowana - usłyszeliśmy od zastępcy prezydenta miasta Zbigniewa Szereniuka. – Mimo że do końca lipca MOPS nie zdąży z przeprowadzką, mieszkańcy nie odczują poślizgu. Wszystkie sprawy będą mogli załatwić w starej siedzibie przy ulicy Słowackiego.

Do czasu załatwienia ostatnich formalności związanych z nową siedzibą przy ulicy Jana Pawła II, w dawnych budynkach pozostaną również Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze (Słowackiego) oraz Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności z ulicy Wojska Polskiego. W nowo odremontowanym budynku przy ulicy Jana Pawła II mają się również przeprowadzić stowarzyszenia osób niepełnosprawnych. Jakie konkretnie? Jeszcze nie wiadomo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
416
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group