Sobota, 27 czerwca
21°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Przegrały po zaciętej walce

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo ciekawy przebieg miał mecz o mistrzostwo II ligi koszykarek pomiędzy KS Wichoś Jelenia Góra a MKS–em CCC Polkowice. Praktycznie przez cały czas trwała wyrównana walka o każdy punkt.

Zawodniczki z Polkowic przez większą część meczu prowadziły kilkoma punktami. Gdy w czwartej kwarcie meczu przyjezdne odskoczyły na 13 punktów nastąpił zryw jeleniogórzanek, które przeszły do indywidualnego pressingu przechwytując wiele piłek. Ostatecznie pojedynekrnzakończył się wynikiem 56:61. - Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu bowiem tydzień temu polkowiczanki pokonały u siebie faworyta rozgrywek - Stal Brzeg. Niestety nie możemy grać pełnym składem, bo kontuzjowane są trzy kluczowe zawodniczki naszego zespołu: Angelika Stefan, Wiktoria Łozowiecka i Ola Prokop - wszystkie dobrze rzucające z dystansu. Na domiar złego zachorowała Ola Lorenz i też nie była w pełni sił. Czekamrnna powrót do zdrowia wszystkich zawodniczek - komentuje trener Eugeniusz Sroka. Następny mecz w II lidze nasze koszykarki rozegrają 24 listopada we Wrocławiu, mierząc się z tamtejszym MKS-em MOS Betard Ślęzą. Punkty: Sandra Lewkowicz 18, Magdalena Dźwilewska 12, Natalia Kopiec 9, Aleksandra Lorenz 8, Marta Klementowska 6, Jagoda Kuduk 4, Katarzyna Sławińska, Marzena Małenda.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka