Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Przegrały po zaciętej walce

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo ciekawy przebieg miał mecz o mistrzostwo II ligi koszykarek pomiędzy KS Wichoś Jelenia Góra a MKS–em CCC Polkowice. Praktycznie przez cały czas trwała wyrównana walka o każdy punkt.

reklamy
Zawodniczki z Polkowic przez większą część meczu prowadziły kilkoma punktami. Gdy w czwartej kwarcie meczu przyjezdne odskoczyły na 13 punktów nastąpił zryw jeleniogórzanek, które przeszły do indywidualnego pressingu przechwytując wiele piłek. Ostatecznie pojedynekrnzakończył się wynikiem 56:61. - Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu bowiem tydzień temu polkowiczanki pokonały u siebie faworyta rozgrywek - Stal Brzeg. Niestety nie możemy grać pełnym składem, bo kontuzjowane są trzy kluczowe zawodniczki naszego zespołu: Angelika Stefan, Wiktoria Łozowiecka i Ola Prokop - wszystkie dobrze rzucające z dystansu. Na domiar złego zachorowała Ola Lorenz i też nie była w pełni sił. Czekamrnna powrót do zdrowia wszystkich zawodniczek - komentuje trener Eugeniusz Sroka. Następny mecz w II lidze nasze koszykarki rozegrają 24 listopada we Wrocławiu, mierząc się z tamtejszym MKS-em MOS Betard Ślęzą. Punkty: Sandra Lewkowicz 18, Magdalena Dźwilewska 12, Natalia Kopiec 9, Aleksandra Lorenz 8, Marta Klementowska 6, Jagoda Kuduk 4, Katarzyna Sławińska, Marzena Małenda.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka