Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4213
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedszkolny maraton kolędowy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 16 stycznia 2008, 14:40
Aktualizacja: 14:41
Autor: Angela
Fot. Angela
Przez dwa dni w Miejskim Przedszkolu nr 4 rozbrzmiewały kolędy. Dzieci przypomniały starszym, że wciąż przeżywamy wyjątkowy, bożonarodzeniowy czas.

W tym roku Przedszkole nr 4 w Jeleniej Górze przygotowało taki konkurs po raz pierwszy, jednak organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje.
– Celem konkursu jest kultywowanie tak pięknej tradycji bożonarodzeniowej, jaką jest śpiewanie kolęd – mówi koordynator konkursu Małgorzata Duszkiewicz, nauczyciel Przedszkola nr 4. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować kolejne, do których zgłosi się jeszcze więcej przedszkoli niż w tym roku – dodała.

A do tegorocznego dwudniowego wspólnego śpiewania włączyły się maluchy z przedszkoli miejskich numer 2,10, 14, 19 i 27 oraz przedszkola niepubliczne takie jak: Bajka, Zaczarowany Parasol i Piątka.

W jury zasiedli m.in. gość honorowy, prezydent miasta Marek Obrębalski, ks. dziekan Bogdan Żegadło, Halina Kot, Joanna Zając, Anna Ragiel, wiceprzewodnicząca rady miasta, Zofia Jadwińska, dyrektorka przedszkola, Monika Gawłowska, nauczycielka z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz muzyk i dyrygent chórów Bernard Stankiewicz oraz przedstawiciele rady rodziców przedszkola.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, które ufundowali sponsorzy. – Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować ten konkurs – mówi Małgorzata Duszkiewicz. W szczególności dziękujemy Energii Pro, Tesco, Hurtowni Zabawek „Migrama”, Jeleniej Plast oraz Cukierni Pomorzanka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~mama 16-01-2008 17:54
Naprawdę jestem wzruszona ze moje dziecko brało udział w tym konkursie.było cudownie i świątecznie.Podziękowania dla przedszkola nr 4.brawo
~przyjaciel 16-01-2008 18:03
super imprezka i ekstra zdjęcia ,przedszkolaki daja o sobie znać i bardzo dobrze ze dzieciom uatrakcyjnia sie pobyt.gratulacje dla organizatorów.
Peace Maker 16-01-2008 22:58
Fotograf się nie postarał :) Pierwsze zdjęcie niepotrzebnie zrobione szerokim kątem. Brzydko wyszło.
~gość 17-01-2008 18:56
co tam zdjęcie, ważne ze dzieci mają satysfakcje z nagród są wreszcie wszystkie docenione ,i to się liczy,bo w tych małych duszach zaowocuje to i w p rzyszłości bedą tez wszystkich doceniać -tych słabszych i tych zdolniejszych
~senior 17-01-2008 19:09
ale jednak w drugim dniu poziom przygotowania dzieci był wyzszy szczególnie z okrąglaczka ten chłopiec kwalifikuje się do wyróżnienia pokłon dla pani z przedszkola ze tak przygotowała dzieci!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group