Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3673
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolak, to brzmi dumnie

Poniedziałek, 23 listopada 2015, 8:11
Aktualizacja: 17:03
Autor: AP
Jelenia Góra: Przedszkolak, to brzmi dumnie
Fot. AP
Pasowanie na przedszkolaka odbyło się u "Krasnala Hałabały". Uroczystość rozpoczęła powitaniem wszystkich przybyłych gości dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 11 w Sobieszowie Monika Sołek. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły program artystyczny.

- Zakończył się okres adaptacji najmłodszych pociech do warunków przedszkolnych i nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć je do grona przedszkolaków. Od teraz najmłodsze grupy nazywać się będą Jagódki i Stokrotki. Otrzymały też przepiękne stroje ufundowane przez rodziców. Mamy nadzieję, że dzieciom, a przede wszystkim rodzicom, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystości, utkwi ten dzień w pamięci. Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów – mówiła dyrektor Przedszkola "Krasnala Hałabały".

Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, dzieci przekonały wszystkich zaproszonych gości o tym, że zasługują na miano przedszkolaka. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po przyjęciu ślubowania, pani dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka, a panie wychowawczynie: Mariola, Irenka, Joasia i Ania wręczyły dzieciom dyplomy i pamiątkowe upominki.

Wszyscy zebrani zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Na zakończenie przygotowano niespodziankę - każda grupa otrzymała pyszny tort.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group