Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 4591
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedsiębiorcy doradzają prezydentowi Marcinowi Zawile

Poniedziałek, 11 marca 2013, 7:35
Aktualizacja: 8:32
Autor: UM
Na swoim pierwszym posiedzeniu spotkała się Rada Gospodarcza przy Prezydencie Jeleniej Góry, skupiająca kilkudziesięciu lokalnych przedsiębiorców. Stanowi ona organ doradczy w sprawach dotyczących rozwoju wytwórczości i usług w Jeleniej Górze.

– Podziękowałem przedsiębiorcom, którzy zgodzili się wejść w skład Rady – powiedział prezydent Marcin Zawiła – i mam nadzieję, że będzie to ważne forum do zasięgania opinii w sprawach najważniejszych dla Jeleniej Góry w kwestiach rozwoju gospodarczego. Będę chciał w trakcie kolejnych spotkać prosić Radę o konsultacje budżetowe w sferze rozwoju, oceny elementów „Strategii Rozwoju”, a liczę też na to, że będziemy wspólnie promować lokalne oferty inwestycyjne.

- Chciałbym bardzo, by członkowie Rady zechcieli się wypowiadać i aktywnie współuczestniczyć w takim sterowaniu zmianami w oświacie, by odpowiadały one potrzebom rynku pracy. Będziemy też starali się na stronie internetowej Jeleniej Góry popularyzować zgłoszone przez przedsiębiorców miejsca pracy, bo wiem, że niektóre z nich mogą być interesujące i ściśle „sprofilowane”, jak m.in. inżynier logistyk ze znajomością języka niemieckiego, czy szef kontroli jakości w jednym z większych jeleniogórskich zakładów – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group