Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7051
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedostatnia odsłona projektu społecznego

Niedziela, 9 lutego 2020, 8:20
Aktualizacja: Wtorek, 11 lutego 2020, 13:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przedostatnia odsłona projektu społecznego
Fot. Przemek Kaczałko
W sobotę (8.02) w Jeleniogórskim Centrum Kultury odbyło się przedostatnie spotkanie pod hasłem "Odrobinę kultury", czyli projektu społecznego w ramach akcji "Zwolnieni z teorii". Jagoda Maląg i Paulina Łobocka zaprosiły Aleksandrę Gałkę, która opowiadała o produkcji filmowej.

Aleksandra Gałka jest studentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Podczas spotkania w JCK opowiadała o swojej uczelni, kierunku studiów, ale przede wszystkim skupiła się na projektach i doświadczeniach, takich jak chociażby udział w produkcji teledysku do piosenki "Tamagochi" Taconafide. Była też mowa o tym, czym się różni producent filmowy od kierownika produkcji. Jak podkreśliła, producent to tak naprawdę sponsor, a rolą kierownika produkcji jest ogarnięcie wszystkiego, czego potrzeba do produkcji filmu. Ola Gałka opowiadała też o kulisach powstawania wielu produkcji, przy których miała swój udział.

Gośćmi Jagody Maląg i Pauliny Łobockiej są osoby związane w przeszłości z młodzieżową grupą teatralną STA-ART, działającą przy Jeleniogórskim Centrum Kultury i Teatrze Odnalezionym. Za tydzień (15.02, godz. 17:00 w sali 212 JCK przy ul. Bankowej) ostatnie spotkanie - o aktorstwie opowiedzą: Szymon Stęchły, Jan Łuć i Kirył Pietruczuk.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group