Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 2007
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Profesor Chybicka wspiera Jerzego Pokoja

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 20 października 2015, 9:54
Aktualizacja: Środa, 21 października 2015, 8:11
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W poniedziałek (19.10) do Jeleniej góry przyjechała prof. Alicja Chybicka – bezpartyjna "jedynka" na liście Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu, która wzorem Grzegorza Schetyny postanowiła oficjalnie poprzeć kandydaturę Jerzego Pokoja do Senatu.

Spotkanie grupy zwolenników Pokoja z dziennikarzami odbyło się w Biurze Wystaw Artystycznych, gdzie już wcześniej z niezależnym kandydatem pokazywał się minister spraw zagranicznych rządu PO-PSL. Profesor Chybicka, która we Wrocławiu jest liderką listy, przed Jackiem Protasiewiczem, podkreślała, że nie jest członkinią partii Ewy Kopacz, a Jerzego Pokoja zna od wielu lat i "jest przyjacielem, godnym zaufania". Na pytanie dlaczego nie wspiera oficjalnego kandydata PO - Huberta Papaja - odpowiada, że go nie zna. - Być może jest to człowiek godny polecenia, ale tego nie wiem - mówiła prof. Alicja Chybicka, która wierzy, że po wygranych wyborach Jerzy Pokój dołączy do Klubu Platformy Obywatelskiej.

Wiem, że będzie znakomitym senatorem. Mam zasadę, że nie odstępuję od przyjaciół, gdy znajdują się w trudnej sytuacji. Nie jestem politykiem z krwi i kości i nie mnie oceniać dlaczego jest tak, a nie inaczej. Jerzy
Pokój wszystko co robi, obraca w złoto - stwierdziła znana lekarka.

Korzystając z okazji Jerzy Pokój wypowiedział się m.in. na temat strajku w WCSKJ. - Oburza mnie postępowanie samorządu województwa ws. szpitala. To jest skandal i nieszanowanie naszego regionu - powiedział o reakcji (a raczej jej braku) władz wojewódzkich na sytuację w jeleniogórskim szpitalu.
Mam tu pretensje do Marka Obrębalskiego i wielu innych ludzi, którzy doprowadzili do sytuacji, w której jesteśmy pomijani - dodał kandydat do Senatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz

~Error 20-10-2015 10:28
Platforma się sypie. Frakcje członków PO i osoby z niej wyrzucone walczą ze sobą. A oto komentarz do tej sytuacji: " Wczoraj Grzegorz Schetyna, który jest rywalem premier, musiał chyba odpalić cygaro i napić się dobrego wina - tymi słowami skomentował wczorajszą debatę premier Ewy Kopacz i Beaty Szydło na falach RMF FM Marcin Mastalerek - rzecznik kampanii PiS".
~Granit 20-10-2015 10:38
A co to za ważna perona ta Pani???Jaki ma społeczny i naukowy dorobek i jakie są efekty jej pracy.Pan Pokój jest tak mocno wspierany przez kolesiów a efektów brak. Szpital strajkuje a on i jemu podobni z PO np Papaj, Miedziński, Czernow czy spadochroniarka Szmajdzińska licza na wybór. To hipokryzja najgoszego sortu. Precz z oczu razem z waszymi bilbordami. Rodacy nie wubierać dziadów!!!
~do Granit 20-10-2015 10:56
Pani Alicja Chybicka jak mało kto może pochwalić się naukowym dorobkiem i pracą na rzecz milusińskich z wrocławskiej kliniki hematologii.
~Fozy 20-10-2015 11:00
P.Pokój , ma pan bardzo krótką , albo bardzo wygodną pamięć . to pan był w sejmiku i radzie szpitala gdy szpital zadłużał się w zastraszającym tempie, to pan (między innymi ) dążył do połączenia szpitali aby pańscy koledzy i koleżanki nadal mieli intrate posadki.To pan był butny i arogancki , gdy pracownicy pojechali do Urzędu protestować przeciwko łączeniu.Proszę nie wypowiadać się na temat szpitala ,bo że jest taka sytuacja to zasługa pana ,p. Łużniaka ,p.Szełemeja i p.Borysa
~michałł 20-10-2015 11:09
Antyimigracyjna prawicowa partia wygrywa w Szwajcarii! Teraz czas na Polskę? Wszystkie maski Ewy Kopacz. Przerażający zlepek wypowiedzi i propagandy lanej przez rząd Patryk Jaki już rok temu mówił o korupcji przy prywatyzacji CIECH. SA. Wtedy został wyśmiani TO PRWADZIWA twarz PO złodziei
~Real 20-10-2015 12:09
Ta Pani po lewej to kto? Żona? Ładne nogi i ogólnie bardzo fajnie... nie dziwię się że Pan Jerzy patrzy... tam gdzie trzeba patrzeć.
~Pawełfbrbrtbr 20-10-2015 12:30
czy szanowna pani profesor Chybicka wzięła urlop na ten dzień od zawodowych obowiązków, czy nie powinna być tego dnia w pracy?
~dziadyga_polski 20-10-2015 12:39
Po tym bezpłciowym, i bezsensownym bełkocie trzeba zrobić wszystko, żeby Pokój nie znalazł się w Senacie. W innym wypadku znajdzie się tam kolejny, bezużyteczny połykacz pieniędzy podatników.
~ 20-10-2015 13:04
"Faktem autentycznym" jest rozkład PO nie tylko na Dolnym Śląsku. Dzięki temu Jelenia Góra zyskuje sławę ogólnopolską. Promocja miasta rewelacyjna. Wałbrzych ma złoty pociąg. J.G., sprawującą władzę partię o podwójnym obliczu. W obecnej kampanii wyborczej warto odpowiedzieć na pytanie na rzecz której PO udziela się pan, który w poprzednich wyborach wypromował posłankę Cielebąk
~głos z Wrocławia 20-10-2015 13:06
Chybicka jest tak "bezpartyjna" jak Platforma jest "obywatelska". Nikt tyle nie na szabrował co "platfusy".
~gator 20-10-2015 13:08
Czy Jelonka może coś zrobić, żeby takie prostackie posty się nie ukazywały? Pani prof Chybicka jest bardzo wielkim naukowcem i bardzo dużo zrobiła dla innych, zwłaszcza najmłodszych. Skoro Pokoja wyrzucili z PO to znaczy, że trzeba na niego głosować. Bo dzisiaj platforma to Papaj i Miedziński. Miedziński który sto razy zmieniał pracę i nigdzie nie mógł zagrzać miejsca. Wszyscy się go jak najszybciej pozbywali. A Papaj do Senatu, izby refleksji, cała Polska będzie się z nas śmiała. Natomiast Pokój przynajmniej do czegoś doszedł własną pracą. Cecha u Papcia i Miedzia zupełnie nie znana.
~ 20-10-2015 13:40
Jest z peło to go wspiera. I co w tym dziwnego.
~ 20-10-2015 14:45
P. Prof.ma p. bardzo dużo jeszcze do zrobienia jako lekarz i to najlepiej p.wychodziło.Po jakiego licha wchodzi p. w to bagno,traci p. autorytet,zaufanie,klasę.P.Prof. litości.
~Obywatel X 20-10-2015 16:40
Pokój Jerzy to nazwisko, które powinni na zawsze zapmiętać pracownicy szpitala i jego pacjenci. Cała zło bierze się od tego pana pomysłów. To on wskazal pana Woźniaka, to z jego poręki rządził pan Łużniak. Zadabał o swoje i teraz chce ciągnąć to dalej. W platformie nie dał już rady, to może Senat. Przypomnę jeszcze jedno, pamiętacie państwo może dlaczego do Senaru ubiegłej kadencji nie mógł startować pan Ładziński. Pojawia się ... i jego słynna już dyspozycja w kierunku R. Kutego, aby wycofał z komitetu wyborczego Z. Ładzińskiego jednego z członków. Zrobił to i pozostał na samorządowym stanowisku w WORD. I taki człowiek ma byc senatorem. Panie Ładziński niech pana odkryje prawdę!
~ 20-10-2015 17:29
kto to jest faktycznie ta pani chybicka i z czego jest znana
~ 20-10-2015 17:32
obraca w zloto ale tylko dla siebie - ile u niego zarabiaja na tym rancho- i na jakich umowach o prace sa - niech o tym opowie pan pokoj
~taaa 20-10-2015 17:42
Wyborcy powinni umożliwić wszystkim złotym dzieciom PO i PSL, powrót do zwykłego życie i zwykłej pracy. Może wtedy zrozumieją że tuskowych cudów nie ma.
~vghjk 20-10-2015 17:52
Szkoda że nie ma nawet jednego godnego stanowiska senatora kandydata, zagłosuję na dziadka w kapeluszu ale tylko dla śmiechu i tak nic konstruktywnego nie wniesie ale przynajmniej wygląda zabawnie w kapelusiku .
~czemu_nie_ja 20-10-2015 18:02
A nasza Pani Starosta, to.... mniam, mniam..... :-)
~stefek burczymucha 20-10-2015 19:27
Całe życie przy korycie i ciągle mało i mało, trzeba wszystkimi możliwymi sposobami probować utrzymać się przy żłobie...może jeszcze jako senator uda się parę złotych wyrwac....pensjonat palomino za free, ujeżdżalnia za free ciekawe jaką będzie następna inwestycja za free....
~otototo 20-10-2015 20:13
A gdzie Zosia Cz.???? Zosia rule... everytime!
~Ratunku,bo mam dość 20-10-2015 22:31
no, jeszcze kilka dni i wreszcie z mojego kompa spadnie kowboj i tych dwóch kolesiów. Nie ukrywam,że mam ich już powyżej kokardy !!!
~dziadyga_polski 21-10-2015 8:48
A ja mam, wierszyk taki wymyśliłem: Pokój w Senacie, to jak pierze w armacie, napchasz co niemiara, a tylko się zajara, żadna kula nie wyleci, i zostaną tylko śmieci.
~doktor 21-10-2015 8:52
Pokój odejdź wreszcie pokojową drogą i odpimpaj się od porządnego człowieka Marka Obrębalskiego. Epoka czterech pancernych już się kończy i ... dobrze
~tomtom 21-10-2015 8:55
Amoze tak P.Pokoj pochwali sie jak płaci swoim kowbojom na swoim ranczu. Praca na czarno . dniowka 90 zł- 10-12 godzin, pod warunkiem ze tyle jest w kasie z biletów wstepu bo jak nie ma to i nie ma dniówki,trzeba czekac aż ludziska przyjdą kupią bilety i wtedy mozna iść po kase.
~marian23 21-10-2015 9:05
Autorzy postów którzy nie znają dorobku senator Chybickiej są wtórnymi a...lfabetami społecznymi. ... a Jerzy Pokój to kandydat który sam się broni. Kto to Papaj czy Mrozu ??? Kim są? Jakie osiągnięcia? ??
~wyborca_OK 21-10-2015 10:55
Jo, jo, Pokój się sam broni, i sam się wyżywi. Pokaż mi choć jedną, pozytywną opinię o tym Panu, oprócz, oczywiście, pieśni pochwalnych bez argumentów. A jeśli takie masz, to je przedstaw, a nie urągaj ludziom. Bo kotlina zna Pana kandydata jedynie z kręcenia pieniędzy na tym swoim dzikim zachodzie.
~ 21-10-2015 19:20
Czy Pan Pokój zapłacił dla Miasta Jelenia Góra za ekspozycję swoich banerów na barierkach ochronnych przy głównych arteriach miasta ? Jeżeli tak to ile ?. My mieszkańcy powinniśmy to wiedzieć. Może Pan Prezydent wyraził na zgodę po koleżeńsku -nieodpłatnie jeżeli tak to dlaczego ?
~xx 23-10-2015 7:50
do granita Dupku pytasz co ta Pani ma za dorobek naukowy i jakie są efekty Jej pracy. Czy ty naprawdę jestes tak ograniczony umysłowo czy ci poprostu za tą głupotę płacą. Pani profesor wraz ze swoją załogą daje nowe życie dziecim chorym np. na białaczkę i obyś ty lub twoje dzieci nie potrzebowały pomocy Pani profesor. Zwracając się do ciebie per ty małą literą robię to z rozmysłem bo nie zasłużyłeś na miano człowieka.
~:) 23-10-2015 8:35
pan Pokój niech sie zajmie swoim renczem, i niech zejdzie z cen, bo właśnie po cenach można poznać "łakomstwo" pana Pokoja . Lepsza jest metoda : rzetelna praca i "jedzenie małymi łyżeczkami". Do więcej można dojść, a i byłoby wtedy na kogo głosować :)
~widoczne choć ukryte 23-10-2015 11:04
skąd Pani Prof. ma czas na zabawę w politykę - pełni tyle funkcji , uczy ,leczy , zasiada i jeszcze przyjechała po..pierać kandydata !!! Widziałem ogromny bilbord pana Pokoja - na byłym budynku technikum mechanicznego w Cieplicach - sytuacja - można powiedzieć prorocza - z jednej strony przeogroman kolorowa uśmiechnięta twarz kandydata - z tyłu budynky i pod bilbordem ruina ,dewastacja .Tak władze Jel.Góry i PO maskują rozpadające się budynki - mają darmowy przeogromny maszt na reklamy wyborcze - i nic nie widać co pod spodem !!! coś mi to przypomina - malowaną trawę na zielono , tekturowe domki ......

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group