Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 10472
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Profesjonalne warsztaty z Shatą QS i Jackiem Grondowym

Wtorek, 5 kwietnia 2016, 7:50
Aktualizacja: 7:52
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Profesjonalne warsztaty z Shatą QS i Jackiem Grondowym
Fot. Przystań Twórcza
Lubisz śpiewać, masz zespół i chcesz podzielić się swoim talentem z publicznością? Zapisz się na warsztaty w ramach VI Festiwalu Młodych Talentów – Cieplicki Kuter Artystyczny. Z Shatą QS podszlifujesz techniki oddechu i emisji głosu, a z Jackiem Grondowym prezencję na scenie.

Na VI Festiwal Młodych Talentów możesz zapisać się do 11 kwietnia w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze (ul. Cieplickiej 74 - budynek Szkoły Podstawowej nr 6) oraz pod nr tel. 75 712 28 92. Wystarczy, że przygotujesz dwa utwory, które razem z innymi uczestnikami będziesz ćwiczył podczas bezpłatnych warsztatów z profesjonalną wokalistką i aktorem. Przyjmujemy tylko pierwsze 20 osób w wieku od 16 do 26 lat, więc nie zastanawiaj się i daj szansę rozwinąć swój talent.

Trzydniowy Festiwal realizowany jest w ramach Cieplickiej Sceny Młodych. Warsztaty odbędą się 14 i 15 kwietnia w godz. od 15.00 do 20.00. Na koniec uczestnicy tradycyjnie zmierzą się w Koncercie Finałowym organizowanym w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon” 16 kwietnia o godz. 17.00, podczas którego jury wyłoni laureatów Festiwalu. Karty zgłoszenia i regulamin dostępne są w siedzibie Przystani Twórczej.

Shata QS – Małgorzata Kuś zwyciężyła program telewizyjny „Szansa na sukces” oraz szóstą edycję „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Podbiła serca fanów piosenką „Die Free” oraz debiutancką płytą „The Colors I Know”. Doświadczenie muzyczne zdobyła również występując na scenach w Nowym Yorku czy w Tokio.
Jacek Grondowy - polski aktor związany obecnie z Teatrem im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Dwa razy otrzymał Srebrny Kluczyk w plebiscycie publiczności na najpopularniejszego aktora scen jeleniogórskich. Grał w wielu spektaklach m.in. w Teatrze Polskim w Szczecinie i w Teatrze Nowym w Zabrzu oraz w wielu filmach i serialach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group