Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 6730
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Próbowali skruszyć zatwardziałe serca

Niedziela, 18 grudnia 2011, 8:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 8:15
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Próbowali skruszyć zatwardziałe serca
Fot. Agrafka
Błękitny prezent – tak zatytułowano przedstawienie świąteczne w Niepublicznej Szkole Podstawowej 707 w Karpaczu. Nie zabrakło wzruszeń i przesłania, jak wiele można zrobić kierując się w życiu dobrem. Wsparto też chorą mieszkankę kurortu pod Śnieżką.

W miniony piątek uczniowie w oryginalny sposób przedstawili historię wigilijną. Odrobina miłości i dobra sprawiała, że miękły nawet najbardziej zatwardziałe serca. W przygotowaniach jasełek pomogły Barbara Erward i Edyta Pękala-Jakubowska.

Młodzi aktorzy pokazali dorosłym, jak łatwo poprzez drobne uczynki przywrócić tradycję w domach nękanych przez samotność, alkohol oraz inne problemy. Nie zabrakło świątecznego kiermaszu, z którego uzbierane pieniądze trafią na zakup wózka dla mającej kłopot z poruszaniem się 19-latki z Karpacza. Świąteczne ozdoby na kiermasz uczniowie przygotowywali podczas warsztatów. – Cieszymy się, że mimo zawieruchy udało się do nas dotrzeć tak wielu rodzicom – powiedziała Marzena Gąszczek, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej 707 w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group