Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8436
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent odpowiada radnemu

Sobota, 18 kwietnia 2020, 7:05
Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2020, 14:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Prezydent odpowiada radnemu
Fot. Przemek Kaczałko (archiwum)
Prezentujemy odpowiedź Jerzego Łużniaka – prezydenta Jeleniej Góry na interpelację radnego Mariusza Gierusa, którą opublikowaliśmy wczoraj (17.04).

Stanowisko Pana Radnego, wyrażone w interpelacji z dnia 17 kwietnia br. jest z gruntu chybione i świadczy co najwyżej o fundamentalnym braku orientacji w sprawach, które Pan Radny porusza.

W codziennie przekazywanych w drodze elektronicznej komunikatach zawierane są informacje n.t. wszystkich bieżących rozstrzygnięć. Niezależnie od tego jestem w stałym kontakcie z wszystkimi przedsiębiorcami, którzy się do mnie zwracają indywidualnie, zaskakiwani decyzjami Rządu i przedstawicieli partii, którą Pan także reprezentuje.

Byłym zobowiązany, także w imieniu jeleniogórskiej społeczności, gdyby tak znaczącą aktywność epistolarną Pan Radny skierował do Rządu, który swoimi decyzjami stawia samorządy polskie w fatalnej sytuacji, organizacyjnej i budżetowej. Oczekiwalibyśmy od lokalnych działaczy reprezentowanej przez Pana partii wsparcia naszych starań o podjęcie przez Rząd RP działań w sferze kreacji Samorządowej Tarczy Antykryzysowej.

Mamy nadzieję, że włączy się Pan do naszego apelu, który sformułowany został m.in. przez Związek Miast Polskich, Związek Gmin Uzdrowiskowych i inne organizacje samorządowe.

***

Interpelacja radnego Gierusa znajduje się tutaj: Mariusz Gierus: Co z Jeleniogórską Tarczą Antykryzysową?

Twoja reakcja na artykuł?

18
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
3%
Smuci
13
33%
Złości
5
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group