Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6468
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezenty wręczone, dzieci szczęśliwe

Sobota, 5 grudnia 2020, 9:02
Aktualizacja: 9:07
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Prezenty wręczone, dzieci szczęśliwe
Fot. Przemek Kaczałko
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu "Mikołaj Dzieciom" wręczył wczoraj paczki mikołajkowe 60 dzieciom w wieku od 2 lat do 10 lat z rodzin objętych wsparciem ośrodka.

Powyższy projekt skierowany jest do dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym. Biorąc pod uwagę fakt, iż każde dziecko ma potrzebę otrzymania prezentów i bycia wyróżnionym, nasz projekt chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i choć w części zaspokoić ich potrzeby, po prostu wzbudzić uśmiech na twarzach, sprawić aby dzieci w tym dniu czuły się szczęśliwe i radosne - podkreśliła Ewa Olk z jeleniogórskiego MOPS-u.

W tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy zorganizować zabawy, która odbywała się co roku, ale chcieliśmy i tak wzbudzić radość w dzieciach - podkreśliła Ewa Olk.

W paczkach wręczanych przez Mikołaja i pomocników znalazły się m.in. wymarzone przez dzieci prezenty. Radość była ogromna, a ich uśmiech był najlepszą nagrodą za zaangażowanie.

Akcja była możliwa dzięki wsparciu Urzędu Miasta oraz sponsorów takich jak SIMET S.A., Biedronka, Hurtownia JOT-Ł Oddział Jelenia Góra, Hurtownia Warzyw i Owoców "JelFrut", Zorka oraz Auchan.

Twoja reakcja na artykuł?

25
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group