Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2387
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Prezenty dla domu dziecka

Czwartek, 3 czerwca 2021, 7:06
Autor: WAC
Powiat: Prezenty dla domu dziecka
Fot. Starostwo Powiatowe
Samorządowcy z powiatu karkonoskiego nie zapomnieli o wychowankach Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie. Z okazji Dnia Dziecka przyjechali do placówki z prezentami, znajdując przy okazji czas na spotkanie z dziećmi i wspólna zabawę.

W tym roku prezenty były szczególnie okazałe. We współpracy z Wiktorem Marconi - przedsiębiorcą z Piechowic, Powiat Karkonoski kupił dla najmłodszych dwie olbrzymie trampoliny oraz stół do gry w piłkarzyki. Radości dzieci było co nie miara, a w podziękowaniu wychowankowie zaprezentowali delegacji, w skład której weszli między innymi: starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski, wicestarosta Jarosław Kotliński, sekretarz powiatu Ewa Lijewska – Małachowska krótki, ale bardzo profesjonalny program artystyczny.

Przez cały rok pamiętamy o dzieciach z podległego powiatowi Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie - mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Dzień Dziecka jest dla nas jednak szczególną okazją, aby pobyć razem, pobawić się i porozmawiać. Dzieciom z okazji ich święta życzyliśmy samych radosnych chwil.

Twoja reakcja na artykuł?

12
67%
Cieszy
3
17%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group