Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6067
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Pracowity” złodziej stanie przed sądem

Wiadomości: Region
Wtorek, 21 maja 2013, 7:35
Aktualizacja: 7:36
Autor: 112
Policjanci z Karpacza ustalili i zatrzymali 20–letniego mieszkańca Kowar, podejrzanego o liczne kradzieże, kradzieże z włamaniem i oszustwo. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Grozi mu za to do dziesięciu lat więzienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od stycznia do maja br. dopuścił się w Karpaczu i okolicznych miejscowościach co najmniej dziesięciu przestępstw. Są to głównie kradzieże, ale również dwa włamania i oszustwo.

- Jego łupem padł przewód miedziany zasilający armatkę dośnieżającą jeden ze stoków narciarskich w Karpaczu. Starty z tytułu kradzieży oszacowano na blisko 5000 zł. 20-latek okradł również turystów podczas snu, zabierając aparat fotograficzny, laptopa i telefony komórkowe. Dodatkowo ukradł rowery, laptopy, buty narciarskie i inne przedmioty. Wyłudził również sprzęt narciarski z jednej z kaprackich wypożyczalni – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 21-05-2013 12:36
O!!! To nie może być Polak. Polacy to lenie ,Śmierdzący. To na jest pewno jest przedstawiciel bardzo pracowitego narodu ,sąsiad z zachodniej granicy. on nie kradł,on tylko brał to co mu się ,jak pewnie uważa, historycznie należy... albo, to przedstawicel narodu cebulą iczosnkiem pachnący , co to na świete dni koszernie zwierzęta zarzyna,on bowiem zagospodarowuje to, czego Polacy nie doceniają...
Niggers™ 21-05-2013 12:48
SZKODA ŻE NIE PRZYZNAŁ SIĘ JESZCZE DO CZYNÓW KTÓRE POPEŁNIAŁ OD DZIECKA....
CН.W.D.P. 21-05-2013 16:28
SZAŁU NIE MA... JAKO ŻE W TYM TEMACIE JESTEM AKURAT W TEMACIE, WIĘC STWIERDZAM NA PODSTAWIE TOWARZYSZĄCYCH OKOLICZNOŚCI SPRAWY, IŻ PODEJRZEWANY POPRZEZ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ NIE OSIĄGAŁ NAWET NAJNIŻSZEGO WYNAGRODZENIA PRACOWNIKÓW USPOŁECZNIONYCH ZAKŁADÓW PRACY. WIĘC NAZWANIE GO: „Pracowity” ZAKRAWA CO NAJMNIEJ NA KPINĘ Z ONEGO ZŁODZIEJA. TO JEST PO PROSTU ZWYKŁY LEŃ!! ALE PODOBA MNIE SIĘ JEGO "PARCIE NA SZKŁO", OBJAWIAJĄCE SIĘ FAKTEM ZWIERZENIA SIĘ PANOM POLICJANTOM ZE WSZYSTKICH POPEŁNIONYCH CZYNÓW... WE WIĘZIENIU NA PEWNO TO DOCENIĄ WSPÓŁOSADZENI - DOSTANIE OD NICH KSYWKĘ: "PRUJD...".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group