Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6149
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Żarów/Tyniec Mały: Pracowity okres jeleniogórskich judoków

Wtorek, 23 września 2014, 0:46
Aktualizacja: 0:47
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Żarów/Tyniec Mały: Pracowity okres jeleniogórskich judoków
Fot. archiwum
Dwa udane starty odnotowali judocy Gwardii Jelenia Góra podczas zawodów organizowanych w Żarowie i Tyńcu Małym.

W sobotę, 13 września w Żarowie odbył się Turniej Judo dla Dzieci pod patronatem Ambasady Japonii. Nasi młodzi judocy osiągnęli następujące wyniki w swoich kategoriach wagowych: Grzegorz Kieszkowski - II miejsce, Jarogniew Oracz - II miejsce, Julian Żbikowski - III miejsce, Jakub Markiewicz - III miejsce i Damian Krawiec - IV miejsce. Warto napomnieć, że Julian Żbikowski swoją walkę zakończył efektownym rzutem na ippon wygrywając walkę przed czasem.

20 września w Tyńcu Małym rozegrano natomiast Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM). Samuel Bil zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 81 kg, ulegając tylko zwycięzcy tego turnieju. Julii Jaroszewskiej mało brakowało do brązowego krążka. Po dobrych walkach zajęła piąte miejsce. Brat Julii, Oskar miał najliczniej obsadzoną kategorię wagową. Ostatecznie uplasował się na dziewiątej lokacie.

- Ponadto chcieliśmy poinformować wszystkich gimnazjalistów, że specjalnie dla nich otwierana jest grupa dla początkujących w naszej sekcji. Jeśli chcesz poprawić swoją sprawność, siłę, wygląd lub po prostu nauczyć się samoobrony i to wszystko w bardzo miłej atmosferze, to przyjdź do nas. Treningi odbywają się w środy od godziny 17:00 do 18:00 oraz w piątki od 16:00 do 17:00 w sali z matą przy komendzie policji przy ul. Nowowiejskiej. Zyskasz dwa miesiące darmowych treningów, od trzeciego miesiąca darmowy karnet na siłownie, a co najważniejsze profesjonalne treningi z mistrzem Polski. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 609 744 695. Zapraszamy serdecznie! Sekcję Judo JSS "Gwardia" dotuje Urząd Miasta Jelenia Góra - zachęca Adam Finster z Gwardii Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1039
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group