Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7900
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnalne posiedzenie

Czwartek, 15 listopada 2018, 6:04
Aktualizacja: Piątek, 16 listopada 2018, 7:06
Autor: WAC
Jelenia Góra: Pożegnalne posiedzenie
Fot. WAC
Uroczysty przebieg miało ostatnie, pożegnalne posiedzenie Zarządu Powiatu Jeleniogórskiego, które odbyło się wczoraj (14.11) w sali Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na wstępie spotkania odbyła się niecodzienna uroczystość - nadania sali, w której odbywało się spotkanie imienia profesora Władysława Bartoszewskiego. Odsłonięcia okolicznościowej tablicy z wizerunkiem patrona sali oraz jego złotą sentencją „Warto być przyzwoitym”dokonała starosta Anna Konieczyńska w asyście wicestarosty Pawła Kwiatkowskiego oraz członka zarządu Andrzeja Walczaka.

W dalszej części posiedzenia, w którym uczestniczyli dyrektorzy wydziałów Starostwa Powiatowego oraz szefowie podlegających powiatowi instytucji i jednostek organizacyjnych, A. Konieczyńska przedstawiła sprawozdanie z czteroletniej pracy zarządu.

Wśród osiągnięć wymieniła między innymi: wyremontowanie około 40 kilometrów dróg oraz przygotowanie projektów potrzebnych do modernizacji kolejnych, remont budynku Starostwa Powiatowego bez wyłączania go z pracy, utworzenie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, wdrożenie e – usług w Starostwie.

Na zakończenie posiedzenia wszyscy zaproszeni goście otrzymali listy z podziękowaniami za współpracę, przez ostatnie cztery lata.

Twoja reakcja na artykuł?

10
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
11%
Nudzi
2
5%
Smuci
3
8%
Złości
18
49%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group