Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7080
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pozbądź się dużych śmieci

Poniedziałek, 28 września 2009, 7:57
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
Od pierwszego października rozpoczyna się zbiórka wielkogabarytowych odpadów, sprzętu elektronicznego i AGD oraz odpadów problemowych z terenu obsługiwanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Wywóz ten nie obejmuje budowlanego gruzu, opon samochodowych, makulatury, kartonów, odpadów niebezpiecznych czy zmieszanych odpadów komunalnych.

W tym tygodniu śmieci zostaną odebrane z następujących ulic: 1 października – Osiedle Pomorskie: ulice Gdańska, Toruńska, Bydgoska, Tczewska, Grudziądzka, Jagiełły, Zachodnia, Transportowa. Drugiego października śmieci zostaną zabrane z Zabobrza I i III, czyli z ulic: Paderewskiego, Działkowicza, Wiśniowa, Małcużyńskiego, Wiejska, Letnia Wiosenna, Jordana. Kolejne miejsca i daty zbiórki zaczynające się od 5 października podamy w przyszłym tygodniu.

Wielkogabarytowe i wymienione odpady należy umieszczać w rejonie ustawionych pojemników lub na chodnikach przed posesją. Zbiórka odpadów będzie się odbywać według harmonogramu, który znajduje się na stronie internetowej spółki: www.mpgk.jgora.pl oraz na stronie internetowej miasta w zakładce poświęconej ochronie środowiska ISI – EKO www.jeleniagora.pl/isieko.

Wszelkie informacje na ten temat można też uzyskać w godzinach 7.00 – 14.00 w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej pod nr tel. (075) 64 20 118.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group