Reklama
Środa, 10 czerwca
15°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Jezioro odsłania zatopione samochody Wiadomości z miasta Rajd AMG Rally Karkonosze już w ten weekend. Będą utrudnienia w ruchu. Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Pożar nastawni i sadzy w kominie

Audio

Czytaj na głos

Wczoraj (06.02) wieczorem doszło do dwóch pożarów: w Cieplicach i w Janowicach Wielkich. – Nikomu nic się nie stało – informuje Tomasz Filinger, dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Autor: Mea 1 min czytania

Ok. godz. 17.00 paliły się opakowania z tworzyw sztucznych w nieczynnej nastawni PKP przy ul. Wojewódzkiej w Cieplicach. – Było duże zadymienie. W akcji, która trwała półtorej godziny, brało udział 14 strażaków z Jeleniej Góry. Prawdopodobnie było to podpalenie – informuje dyżurny.

Po godz. 18.00 w budynku jednorodzinnym przy ul. Leśnej w Janowicach Wielkich zapaliła się sadza w kominie. – Przyczyną była zła konserwacja komina – mówi Tomasz Filinger.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Wymiana piecy, kotłów gazowych, montaż instalacji, serwis Wymiana piecy, kotłów gazowych, montaż instalacji, serwis Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Zatrudnimy Koordynatora projektów Dam pracę Jelenia Góra Cena Elektryk / Elektromechanik Elektryk / Elektromechanik Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka