Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 5775
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Powierzony klucz” w Książnicy Karkonoskiej

Czwartek, 15 stycznia 2009, 8:29
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Powierzony klucz” w Książnicy Karkonoskiej
Wnętrze kościoła Zbawiciela i okładka najnowszej książki Małgorzaty Lutowskiej.
Fot. TEJO
Dziś o godz. 16 w sali konferencyjnej Jeleniogórskiego Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” Małgorzata Lutowska przedstawi swoją najnowszą książkę o losach protestantów na Dolnym Śląsku.

Autorka łączy subtelną fikcję literacką właściwą dla romansów z historią. Jej książki to rodzaj beletryzowanych przewodników, w których coś dla siebie czytelnicy znajdą zarówno żądni wiedzy o dziejach regionu, jak i spragnieni wartkiej akcji literackiej. „Powierzony klucz” trafi do księgarń nakładem wydawnictwa Ad Rem. Początek spotkania z pisarką, która na co dzień jest nauczycielką w cieplickim II LO, o godz. 16 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej. Patronem medialnym imrezy jest tygodnik i portal Jelonka.com

Małgorzata Lutowska jest laureatką nagrody marszałka dolnośląskiego w konkursie na współczesną powieść o tematyce regionalnej. Zdobyła ją za książkę zatytułowaną „Dla siebie znalezioną ścieżką”. Podobnie jak najnowszy „Powierzony klucz”, pozycja ta umożliwia czytelnikowi zarówno poznanie losów bohaterów jak i swoistą wycieczkę po Dolnym Śląsku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group