Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7369
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Powiat jeleniogórski na targach turystycznych

Czwartek, 3 marca 2016, 7:48
Aktualizacja: Piątek, 4 marca 2016, 7:50
Autor: ts
Powiat: Powiat jeleniogórski na targach turystycznych
Fot. Archiwum Starostwa
W dniach 26 – 28 lutego 2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia już po raz ósmy odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław. W targach udział wzięło ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy prezentując regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i ośrodki wypoczynkowe oraz atrakcje turystyczne. Nie zabrakło tam także promocji naszego powiatu.

Region Karkonoszy uczestniczył w targach w ramach wspólnego porozumienia, prezentując swoją bogatą ofertę turystyczną na wspólnym stoisku z Dolnośląską Organizacją Turystyczną. Największą popularnością cieszył się przewodnik turystyczny zrealizowany przez powiat w ramach projektu „Promocja Karkonoszy” oraz informator turystyczny o atrakcjach regionu będący efektem współpracy gmin, miasta Jeleniej Góry i powiatu. Odwiedzający chętnie sięgali również po folder miasta Jeleniej Góry, który przedstawia propozycję aktywnego spędzania czasu (rower, nordic walking) w naszym regionie i mieście.

Sporym zainteresowaniem cieszył się także plan miasta Jeleniej Góry wydany w kieszonkowej formie oraz wydawnictwa Karpacza i Szklarskiej Poręby. Udział naszego regionu w targach pozwolił przybliżyć oferty spędzania wolnego czasu w Karkonoszach, uwzględniając krótkie podróże do naszego regionu na każdą kieszeń, z możliwością poznania bardzo wielu atrakcji prezentowanych w informatorze.

Podczas targów nie zabrakło ciekawych ofert oraz promocji dla wszystkich odwiedzających. Trwająca trzy dni impreza zgromadziła rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group