Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7635
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Powiadomił o zabójstwie, którego nie było

Piątek, 5 stycznia 2018, 13:35
Autor: 112
Policjanci z Karpacza zatrzymali 43–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o zgłoszenie o niepopełnionym przestępstwie. W środę (3.01) około godziny 2.10 na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna i powiadomił o zabójstwie kolegi przez kolegę, a następnie się rozłączył nie podając żadnych innych danych.

Oficer dyżurny po uzyskaniu tej informacji podjął czynności, celem potwierdzenia czy faktycznie zaistniało takie zdarzenie i czy komuś nie trzeba udzielić pomocy. W trakcie czynności policjanci ustalili właściciela telefonu, z którego wykonano połączenie. Kiedy zapukali do jego mieszkania okazało się, że mężczyzna nie ma w domu. Funkcjonariusze jednak odnaleźli lokal, w którym podejrzewany przebywał.

Okazało się, że 43-latek w trakcie imprezy suto zakrapianej alkoholem wpadł na głupi pomysł i powiadomił policję o przestępstwie, którego nie było. Był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile. Nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego to zrobił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group