Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2158
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Potrójna platyna dla Magii Tanga

Wiadomości: JELENIA GÓRA/ WARSZAWA
Piątek, 14 stycznia 2011, 8:38
Aktualizacja: 8:44
Autor: Accipiter
Fot. TEJO
Debiutancka płyta „Magia del Tango” Marcina Wyrostka nagrana z zespołem Tango Corazon Quintet pokryła się potrójną platyną!

Wydany rok temu pierwszy album jeleniogórzanina wirtuoza akordeonisty i zwycięzcy drugiej edycji programu TVN „Mam talent!” już w pierwszym miesiącu sprzedaży zajął pierwsze miejsce i utrzymywał się na tej pozycji niezmiennie przez dwa miesiące. Zresztą płyta była nominowana do nagrody muzycznej Fryderyka 2010 w dwóch kategoriach: album roku muzyka kameralna i fonograficzny debiut roku.

Potrójna Platynowa Płyta zostanie wręczona podczas uroczystego specjalnego koncertu Marcina Wyrostka, który ze swoim zespołem Tango Corazon Quintet i w towarzystwie tancerzy wystąpi 2 i 9 lutego br. w Teatrze 6. piętro w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

rymcycymcy 14-01-2011 21:35
Jakoś Jelonki nie spieszą z gratulacjami. Coś mam wrażenie, że zawiść tutejsza silniejsza od satysfakcji z sukcesu ziomka :) Brawo Marcin ...życzę platynki poczwórnej, popiątnej ...podziesiątnej ...itd :) Niech ich boli jeszcze i jeszcze ...:)
~Mieszkaniec 14-01-2011 22:06
Bardzo gratuluję temu geniuszowi!!! I będę na jego lutowym koncercie w Warszawie, bo mnie osobiście zaprosił. Powiem wtedy jemu, że całe miasto bardzo się cieszy z kolejnych sukcesów.
~Gość 14-01-2011 22:57
dobrze że wspomnieli o p. Marcinie ,bo jakoś nasza prasa nie śledzi kariery najzdolniejszego Jeleniogórzanina ,brawo p. Marcinie oby tak dalej.
~mirek54 15-01-2011 2:50
Gratuluję Marcinowi! Tata jest z niego na pewno bardzo dumny. Wyrostkowie to muzyczna rodzina. Tym niemniej czytelnik \"Gość\" jest słabo zorientowany, bo jeleniogórzan w muzycznej czołówce, nie tylko krajowej, jest znacznie więcej. Jazzmani, wirtuozi instrumentów klasycznych i rockmani: Obara, Strahl, Zwarycz, Napiórkowski, Lesicki, JJ Band i wielu innych... Jeszcze raz gratulacje dla Marcina!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group