Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Potrąciła rolkarkę i zostawiła ją bez pomocy

Sobota, 18 lipca 2009, 17:00
Aktualizacja: 17:00
Autor: TEJO
Kierująca pojazdem marki Audi nie zatrzymała się wczoraj przed pasem dla rowerzystów i potrąciła kobietę jadącą na rolkach. Na szczęście poszkodowana wyszła z opresji niemal bez szwanku. Nie może jednak zrozumieć znieczulicy i brawury sprawczyni, która uciekła z miejsca zdarzenia.

Do incydentu doszło wczoraj wieczorem przy al. Jana Pawła II na skrzyżowaniu przy stacji benzynowej Shell. – Zapaliło się zielone światło i widziałam, że z lewej strony skręca czarne audi. ani kierująca pojazdem widziała mnie, jechała dość wolno, wiec spokojnie mogłam przejechać. Kobieta jednak wjechała na pasy! – opisuje poszkodowana.

Wpadła na bok auta, przeturlała się przez całą jego długość i niemal upadła. Rolki zostały połamane. Na szczęście poszkodowanej nie stało się nic groźnego. – Ale kobieta w audi nie zatrzymała się! Po prostu jak gdyby nigdy nic, pojechała dalej. Zostawiła mnie na środku jezdni! – relacjonuje rolkarka.

Światło dla pieszych było zielone, a w tym miejscu dla kierowców jest zielona strzałka, czyli wjazd warunkowy. Ponadto tamtędy prowadzi droga rowerowa, przed którą kierowcy powinni się zatrzymać. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która sporządziła notatkę. Poszkodowana podała dane, które zapamiętała. – Proszę bardzo o kontakt świadków tego zdarzenia – apeluje za naszym pośrednictwem potrącona.

Dodaje, że cały czas ma przed oczami czarne auto, które odjeżdża po potrąceniu. I nie wie, czy po tej przygodzie będzie w stanie dalej uprawiać rolkarstwo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group