Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5502
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Poszukiwany, poszukiwana! Cele czekały

Środa, 26 stycznia 2011, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Autor: KMP
Policjanci garnizonu policji jeleniogórskiej w ramach cyklicznej akcji „Poszukiwany” (tyczącej skazanych uchylających się od odsiadki) zatrzymali osiem osób, w tym mężczyznę , który uciekł przed nimi w piżamie i skarpetkach.

Wczoraj w regionie jeleniogórskim policjanci prowadzili cykliczną akcję „Poszukiwany”. Jej celem jest zatrzymanie osób, które pomimo wezwania nie stawiają się w Areszcie Śledczym w Jelenie Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

W ramach działań funkcjonariusze zatrzymali 8 osób, poszukiwanych w większości na podstawie nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego. Wśród zatrzymanych był 30-letni mieszkaniec gminy Mysłakowice, którego skazano na pół roku więzienia za groźby karalne.

Kiedy funkcjonariusze o 6.00 rano zapukali do jego mieszkania, 30-latek uciekł przed nimi przez okno ubrany jedynie w piżamę i skarpetki. Po krótkich poszukiwaniach policjanci odnaleźli go ukrytego za skarpą przy rzece – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. Jeszcze tego samego dnia trafił do ciepłej celi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group