Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7752
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Poszukiwana była widziana w Jeleniej Górze

Piątek, 29 lipca 2011, 10:30
Aktualizacja: 10:31
Autor: Angela
Jelenia Góra/region: Poszukiwana była widziana w Jeleniej Górze
Fot. KPP Kamienna Góra
Kobieta poszukiwana przez kamiennogórską policję od 24 lipca br., ostatnio była widziana w Jeleniej Górze w autobusach komunikacji miejskiej. Jest to niepełnosprawna umysłowo pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie (powiat kamiennogórski). Jeśli ktoś widział poszukiwaną proszony jest o pilny kontakt z policją pod nr tel. 997.

Kobieta wyszła z placówki rano 24 lipca br. i poszła w nieznanym kierunku. Kontakt z zaginioną jest niezwykle utrudniony, z uwagi na znaczny stopień jej upośledzenia umysłowego. Kobieta ma 32 lata, z wyglądu około 40. Jest szczupła, ma około 160 cm wzrostu i krótkie, czarne włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie czerwoną bluzę polarową z krótkim zamkiem, (bluzę może mieć przewiązaną na wysokości bioder). Miała też zielone spodnie, a pod bluzą body koloru fioletowego. Przy sobie może nieść ciemną torbę foliową w kwiaty.
Kobieta poruszając się, może mieć skrzyżowane ręce na wysokości klatki piersiowej.

- Zwracamy się z apelem do lokalnej społeczności o zwrócenie uwagi na osoby o podanym rysopisie i informowanie Policji o jakichkolwiek sygnałach i spostrzeżeniach – mówi nadkom. Tomasz Kościcki z KPP w Kamiennej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group