Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10384
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Posprzątają Cieplice. Przyłącz się!

Czwartek, 16 kwietnia 2015, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Angela
Jelenia Góra: Posprzątają Cieplice. Przyłącz się!
Fot. Angela
W najbliższą sobotę (18.04) o godz. 10.00 rozpocznie się wielkie sprzątanie Cieplic. Organizują je radni Cieplic mijającej kadencji, kandydaci do nowej rady uzdrowiskowej części miasta, a także Stowarzyszenie Miłośników Cieplic. Udział w akcji może wziąć jednak każdy.

Na razie pomoc w sprzątaniu Cieplic potwierdziło około 20 osób. Organizatorzy liczą jednak na udział mieszkańców tej dzielnicy. Do zrobienia jest bowiem wiele.

- O godz. 10.00 spotykamy się na Placu Piastowskim przy bramie do Parku Zdrojowego, gdzie rozdawane będą worki i rękawice, a następnie udajemy się w cztery rejony Cieplic, które wymagają najpilniejszego posprzątania – mówi Anna Bałkowska, przewodnicząca Rady Cieplic.

Uczestnicy akcji posprzątają m.in. teren nieopodal Szkoły Podstawowej nr 6, przy ul. Zjednoczenia Narodowego (plac zabaw i obszar przy rzece), rejon Lubańskiej i Wojewódzkiej (po stronie stadionu) oraz Wały Cieplickie wraz z ul. Zakopiańską.

Sobotnie sprzątanie jest częścią miejskiej akcji „Moje Miasto – czyste miasto”, która odbędzie się w środę (22.04) na terenie całej Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
756
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group