Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 10037
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Posłanka o marnotrawstwie, oszczędnościach i prowizorce

Poniedziałek, 20 lutego 2012, 9:01
Aktualizacja: 9:02
Autor: Es
REGION: Posłanka o marnotrawstwie, oszczędnościach i prowizorce
Fot. wPolityce.pl
Parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości Marzena Machałek w opublikowanym na portalu wPolityce.pl artykule piętnuje rozrzutność rządu i ubolewa nad brakiem troski o Polanę Jakuszycką.

Cztery miliony złotych mają trafić jako premie dla prezesów i innych sportowych działaczy za niedokończony Stadion Narodowy. Skalę tego marnotrawstwa widać doskonale, gdy okazuje się, że tyle samo wydał samorząd Szklarskiej Poręby i Stowarzyszenie Bieg Piastów na zorganizowanie Pucharu Świata w Jakuszycach – pisze Marzena Machałek w tekście „Rozrzutność w Warszawie - 4 mln zł na premie za Stadion Narodowy. A na Pucharze Świata w Jakuszycach - oszczędność i prowizorka”.

Posłanka Ziemi Jeleniogórskiej opisuje kulisy zakończonych w sobotę zawodów w Pucharze Świata na Polanie Jakuszyckiej, gdzie zawodnicy i kibice musieli zadowolić się „prowizorką”. Autorka tekstu chwali organizatorów, którzy – bez wsparcia władz – zrobili wszystko, aby zawody przebiegły jak najlepiej.
- Organizatorzy dokonali niemal cudu. Nie zmienia to jednak faktu, że w stolicy polskiego narciarstwa biegowego wciąż nie ma toalet i zaplecza na europejskim poziomie! To kompromitacja! – zauważa Marzena Machałek.

Parlamentarzystka utyskuje, że rząd nie robi nic, aby w miejscu, gdzie są najlepsze warunki do trenowania i uprawiania narciarstwa biegowego, czyli na Polanie Jakuszyckiej, powstało centrum treningowe z prawdziwego zdarzenia. A tymczasem rządzący lekką ręką rozdają miliony na premie „dla kolegów, prezesów i właścicieli salonów fryzjerskich”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
432
Tak
66%
Nie
18%
Było blisko...
17%
 
Głos ulicy
Jednym wystarczyłoby 5, a innym 10 mało
 
Miej świadomość
Diuna 2 – czy warto zobaczyć?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
112
Motory ruszyły na drogi
 
Aktualności
Szkolenie przy Kruszwickiej
 
Aktualności
Biegali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych
 
Piłka nożna
Skrót VIDEO z meczu Karkonoszy
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group