Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7427
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pościg za piratem

Sobota, 24 lipca 2021, 11:01
Autor: WAC
Region: Pościg za piratem
Fot. policja
Bolesławiecka „drogówka” zatrzymała motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość aż o 93 km/h, prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień, a motocykl, którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia.

Kierowca jednośladu, pomimo nadawania przez mundurowych wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie, postanowił uniknąć spotkania z policjantami i rozpoczął ucieczkę. W jej trakcie naruszył szereg przepisów ruchu drogowego, m.in. przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. W jednej z miejscowości na terenie gminy Nowogrodziec, na łuku drogi motocyklista stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadł z drogi, po czym próbował jeszcze uciekać pieszo, ale bezskutecznie.

Po zatrzymaniu okazało się, że 27-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego nie posiadał uprawnień do kierowania, a motocykl nie miał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia. Mężczyźnie grozi teraz kara do pięciu lat pozbawienia wolności i poważne konsekwencje finansowe.

Twoja reakcja na artykuł?

8
15%
Cieszy
14
27%
Hahaha
3
6%
Nudzi
2
4%
Smuci
3
6%
Złości
22
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group