Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 9 stycznia
Imieniny: Juliana, Marceliny, Marianny
Czytających: 8281
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Portrety mieszkańców Szklarskiej Poręby okiem Ludmiły Riabkowej

Piątek, 29 listopada 2013, 8:24
Aktualizacja: 8:28
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Portrety mieszkańców Szklarskiej Poręby okiem Ludmiły Riabkowej
Fot. Organizator
4 grudnia (w środę) w sali Hotelu „Kryształ” w Szklarskiej Porębie odbędzie się otwarcie wystawy prac Ludmiły Riabkowej zatytułowanej „Galeria portretów Mieszkańców Szklarskiej Poręby”.

Ludmiła Riabkowa urodziła się w Niżnym Nowogrodzie. Jest absolwentką najlepszych rosyjskich szkół artystycznych. Zanim przyjechała do Polski, przez jakiś czas związała była z rosyjskim teatrem.

Artystka wciąż tworzy charakterystyczne obrazy. Jej dzieła można było podziwiać na licznych wystawach nie tylko w Polsce i Rosji, ale także w Niemczech i Austrii. Można je odnaleźć również w wielu prywatnych kolekcjach na całym świecie.

Wystawa prac Ludmiły Riabkowej pt. „Galeria portretów Mieszkańców Szklarskiej Poręby” będzie można zwiedzać w sali Hotelu „Kryształ” w Szklarskiej Porębie do 11 grudnia br. Jej organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
420
Powinna obowiązywać
16%
Opłaty powinny wzrosnąć
4%
Powinna zostać zlikwidowana
80%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jedna zmiana, która wystrzeli Twój testosteron
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Planetarium może przyjechać do Was
 
Ciekawe miejsca
Jedli, pili i sądzili – Karczma Sądowa w Bukowcu
 
Kilometry
Na obwodnicę Kaczorowa jeszcze długo poczekamy
 
Aktualności
Wiewiórki nie zamarzną w Parku Norweskim w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group