Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5007
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porażka Pub - Gola

Poniedziałek, 4 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 5 września 2006, 12:32
Autor: Agnieszka Rafińska
Jelenia Góra: Porażka Pub - Gola
Fot. rylit
Pub - Gol Jelenia Góra uległ w niedzielę na własnym boisku Orłowi Wojcieszów 1:3 (0:1).

Jeleniogórzanie do tego spotkania przystąpli bez Jacka Hobgarskiego. Mimo to od pierwszych minut atakowali. Nie przestraszyli się rywala, który w ubiegłym sezonie występował na boiskach ligi okręgowej. Próby zaskoczenia bramkarza gości przez Dutkę i Pieronia nie przynosiły rezultatu. Napastnicy z Jeleniej Góry nie mieli w tym dniu szczęścia. Mieli je za to wojcieszowianie. Jedna z ich nielicznych akcji przyniosła efekt w postaci bramki. W dwudziestej minucie Łużny skierował piłkę do siatki Ambrożego. Mimo usilnych ataków Pub - Gola, Orzeł utrzymał jednobramkowe prowadzenie do końca pierwszej połowy.

Druga rozpoczęła się ponownie od ataków gospodarzy. Wiele podbramkowych sytuacji musiało przynieść jakiś skutek. Ku uciesze kibiców w sześćdziesiątej piątej minucie Dutka dał wyrównanie swojej drużynie. Po zdobyciu tego gola jeleniogórzanie chcieli za wszelką cenę wyjść na prowadzenie. Po jednej z akcji z kontrą wyszli goście. Na niekorzyść jeleniogórskiego zespołu drugą bramkę dla Wojcieszowa zdobył po raz kolejny Łużny. Podłamało to pubowiczów, którzy po pięciu minutach stracili kolejną bramkę. Na odrabianie strat nie było już czasu. Pub – Gol Jelenia Góra przegrał z Orłem Wojcieszów 1:3.

<b>Pub - Gol Jelenia Góra – Orzeł Wojcieszów 1:3 (0:1</b>
0:1 Łużny 20 min.
1:1 Dutka 65 min.
1:2 Łużny 73 min.
1:3 Skorupa 78 min.

<b>Skład Pub – Gola:</b>
Ambroży - Ochlik, Celencewicz, Grunwald (Pisarz), Bakaszyński - Grzyl, Zieliński, Golonka (Kocioła), Jałgiejczuk (Walczak) - Pieroń, Dutka.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group