Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 7618
Zalogowanych: 73
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porażka na zakończenie okresu przygotowawczego

Czwartek, 9 marca 2017, 23:57
Aktualizacja: 23:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Porażka na zakończenie okresu przygotowawczego
Fot. Tomek Raczyński
Piłkarze Karkonoszy zakończyli okres przygotowawczy porażką z GKS–em Warta Bolesławiecka. Podopieczni Marka Siatraka zmierzyli się wczoraj (9.03) z ekipą spod Bolesławca na stadionie przy ul. Złotniczej. Na sobotę (11.03) zaplanowana jest oficjalna prezentacja zespołów młodzieżowych i seniorów Karkonoszy, która odbędzie się w Galerii Nowy Rynek.

Podobnie jak w spotkaniu ligowym, to jeleniogórzanie pierwsi strzelili gola, jednak goście wykorzystali rozluźnienie w szeregach obronnych. W pierwszej połowie Karkonosze objęły prowadzenie po bramce Michała Szramowiata, a po zmianie stron katem gospodarzy okazał się Wojciechowski, który najpierw silnym strzałem lewą nogą wyrównał stan meczu, a następnie zapewnił gościom wygraną.

- Wynik nie jest satysfakcjonujący, ale nie o wynik chodziło. Była szansa, żeby wszyscy zawodnicy zagrali, mieliśmy przyjemność zagrania po raz pierwszy do wielu miesięcy na własnym boisku – mówił po meczu Marek Siatrak, trener Karkonoszy, który podkreśla, że nadal celem na ten sezon jest zajęcie miejsce w czołowej szóstce IV ligi. Miejsce w składzie na przyszłotygodniowy mecz dostaną ci, którzy przepracowali solidnie okres przygotowawczy – dodał M. Siatrak.

Karkonosze Jelenia Góra - GKS Warta Bolesławiecka 1:2 (1:0)
Karkonosze:
Wieliczko - Wersocki, Kuźniewski, Wawrzyniak, Mat. Firlej, Pytel, Poszelężny, Woźniczka, Szramowiat, Statkowski, Kowalski. W drugiej połowie zagrali: Bursacki - Denis, Szukiel, Cichoń, Banaś, Zaleszczyk, Walczak, Lekszycki, Kozołubski.

Prezentację wszystkich grup zaplanowano na sobotę (11.03) o godz. 15:00 w Galerii Nowy Rynek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
314
Tak
33%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
8%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kilometry
Od dziś "ciepły przycisk" w autobusach MZK
 
Aktualności
Zamiast ogródka – sąd i marihuana
 
Inne wydarzenia
Jelenia Góra areną Mistrzostw Polski
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Aleksandr Makagon, Kazachstan
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group