Wtorek, 23 czerwca
23°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Popłynąć w stronę słońca!

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Sześćdziesięcioro pięcioro dzieci wypoczywających na półkoloniach w Osiedlowym Domu Kultury skorzystało dziś z bezdeszczowej (póki co) pogody. Młodzi letnicy odwiedzili kąpielisko przy ulicy Sudeckiej.

reklamy
reklamy

– Nie mogli doczekać się tej wody i pływania, ale co rusz wyjście uniemożliwiała nam pogoda – mówi Wiesława Pogorzelska, opiekunka kolonistów. – Wczoraj byliśmy we Wleniu. Złapała nas burza. Zmokliśmy do suchej nitki – opowiada.

Wreszcie dziś zza chmur wyszło słońce i najmłodsi z opiekunami w te pędy udali się na wyludniony – mimo korzystnej aury – basen miejski. Tu spędzili pływając, zjeżdżając z rynny oraz taplając się w brodziku, kilka godzin. Ciągle spoglądano w niebo, na piętrzące się chmury. Na szczęście do południa nie padał deszcz.

Na razie tegoroczne wakacje dla basenu są fatalne. Mokra aura skutecznie zniechęca mieszkańców do skorzystania z bogatej oferty pływalni. – Jest kiepsko – nie ukrywa Ireneusz Taraszkiewicz, szef Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Gospodarze basenu wciąż liczą na zmianę pogody i upały. Może im pomóc tylko natura. Basen przy ul. Sudeckiej jest jedyną aktualnie otwartą pływalnią w mieście. Placówka kryta przy Szkole Podstawowej nr 11 jest w lipcu zamknięta w celach konserwacyjnych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o… Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka