Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5101
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

POPiS: Kopacz i Szydło o bankrutującej Grecji

Wiadomości: Polska
Niedziela, 5 lipca 2015, 11:29
Aktualizacja: 12:16
Autor: MT
Konrad Daniel: Bankructwo państwa to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~- 5-07-2015 16:09
Długu nie generuje wsparcie finansowe z Unii, a nieudolna gospodarka Grecji. Grecja powinna być krajem mlekiem i miodem płynącym. A co jest teraz? Kraj na krawędzi bankructwa! Grecy nie potrafią wykorzystać tego, co posiadają, aby mocno zasilić budżet państwowy. Posiadają zabytki najwyższej klasy, bogatą historię - kolebka demokracji, mitologia grecka - wybitni filozofowie, uczeni, walory geograficzno - klimatyczne i związaną z tym bazę turystyczną, uprawę cytrusów, oliwek, wyrób specjałów regionalnych... Skoro wielu Greków w wieku powyżej 50 lat są na emeryturach, wypłaca się premie kierowcom autobusów za punktualność, kiedy zakłada to rozkład jazdy, to ręce opadają :( Czekamy więc na wyniki referendum.
~Boss 5-07-2015 20:10
Przygoda z UE zaczyna się od likwidacji mocnych strategicznych gałęzi przemysłu lub ich prywatyzacja w Polsce była to likwidacja Hut,kopalń,stoczni,przemysłu włókienniczego ,spożywczego,motoryzacyjnego,lotniczego itd. potem następuje odcięcie od źródeł finansowania czyli prywatyzacja banków w myśl zasady kraj bez banków to jak żołnierz na polu bitwy bez uzbrojenia następny krok to dyrektywy,przepisy dobijające tych co przetrwali pierwsze kroki ich miejsce zajmują tak zwani inwestorzy zagraniczni zwalniani z podatków wspierani dotacjami naród staje się niewolnikiem poza grupą uprzywilejowanej kasty która dając zielone światło okupantowi foruje sobie dostęp do lichwiarskich pożyczek na swoje utrzymanie bez względu na wpływy do budżetu tak zwane pożyczki z BC i MFW na koszt podatników
~AD966 10-07-2015 8:40
Następnie wprowadzenie "swoich delegatow" Watykan -Opus Dei.usra Sikorski z żonką , GB jacętego z RPA, Tusku to wiadomo ,a sąsiedzi zza Buga to od dawna ,Izraelici to w naszej elici.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group