Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9762
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pomylone muzyczne klimaty w podziemiach ratusza

Wtorek, 30 września 2008, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pomylone muzyczne klimaty w podziemiach ratusza
Fot. Archiwum
Klienci jeleniogórskiej Kaligrafii w miniony weekend poczuli się oszukani, po tym jak obiecany w mediach muzyczny klimat lat 80–tych, który miał bawić gości w klubie, zmieniono na huczną rąbankę niewiadomego pochodzenia.

Nasi Czytelnicy i goście pubu Kaligrafia o muzyce z lat osiemdziesiątych, którą mieli usłyszeć w klubie, dowiedzieli się z mediów. Menadżer placówki zapowiadał zmianę dotychczasowego muzycznego klimatu. Zachęciło to grupkę jeleniogórzan do odwiedzin pubu w miniony weekend. Wielkie było jednak ich zdziwienie, gdy z głośników zamiast nastrojowego klimatu wydobywało się kakofoniczne „umc, umc”.

Jak 30-latkowie bardzo ucieszyliśmy się z informacji, że będzie w Jeleniej Górze lokal z taką właśnie muzyką. W ostatni weekend wybraliśmy się tam jednak z grupką znajomych. Ludzi w naszym i starszym wieku było sporo, ale muzyka zamiast zapowiadanych klimatów, przypominała dudnienie – mówią.

Znaleźliśmy jakieś miejsce w pubie, zamówiliśmy piwo, ale nie dało się tam wysiedzieć. Nikt się nie bawił, nie tańczył. Na nasze prośby o zmianie muzyki nikt nie reagował i wszyscy wzruszali ramionami, a DJ dalej wkręcał swój klimat. Gdybyśmy tylko chcieli napić się piwa wybralibyśmy zwykły pub, gdzie spokojnie moglibyśmy porozmawiać.

Menadżer klubu tłumaczy jednak, że zmiana muzycznego klimatu odbywa się systematycznie, ale powoli. Dlatego są jeszcze dni, kiedy w pubie można usłyszeć inne rodzaje muzyki. Informacja, o tym, co puszczane jest podczas otwarcia pubu, umieszczane jest zawsze na plakacie rozwieszonym nie tylko w mieście, ale również przed wejściem.

Rzeczywiście w miniony weekend puszczaliśmy inną muzykę, ale o tym była informacja zawarta na plakacie – mówi Paweł Mierzwiński, menadżer klubu. – Mogę tylko powiedzieć, że jest mi przykro, że nasi goście poczuli się oszukani. Sam osobiście chciałbym się z nimi spotkać, wyjaśnić tą sytuację i przeprosić ich przy darmowym piwie. Zapraszam naszych gości do przyjścia do naszego klubu jeszcze raz, gdzie ja osobiście ich przeproszę.

Wszystkich miłośników lat 80-tych właściciele lokalu zapraszają natomiast 18, 25 i 31 października, kiedy bezkompromisowo ma tu zapanować klimat lat 80 – tych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
272
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group