Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 4880
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Politycy PO w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 1 czerwca 2017, 8:07
Aktualizacja: Piątek, 2 czerwca 2017, 16:09
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (31.05) w Zdrojowym Teatrze Animacji w jeleniogórskich Cieplicach odbyło się spotkanie sympatyków i członków Platformy Obywatelskiej z trojgiem posłów partii Grzegorza Schetyny: Borysem Budką, Wojciechem Ziemniakiem i Zofią Czernow.

Ostatni dzień maja był „inwazją” polityków PO na Dolnym Śląsku, bowiem pdo hasłem „Obywatelskie Dolnośląskie” największa partia opozycyjna odwiedziła w tym samym czasie 26 powiatów w naszym województwie. Jak deklarowali, we wrześniu chcą jeszcze raz spotkać się ze swoim wyborami w podobnych składach osobowych. - Dzisiaj taki szczególny dzień, ale zwykły w tym co robimy od ponad roku. Rozmawiamy z Polakami, staramy się odpowiadać nawet na najtrudniejsze pytania. Ten dialog jest potrzebny, bo to w powiatach i gminach do rozwiązania są liczne problemy. Pokazujemy, że Platforma Obywatelska potrafi rozmawiać z Polakami – uważa Borys Budka.

Parlamentarzyści: ze Śląska (Borys Budka), Wielkopolski (Wojciech Ziemniak) i reprezentantka naszego okręgu (Zofia Czernow) dyskutowali na temat obecnej sytuacji polityczno-prawnej w kraju oraz odpowiadali na pytania publiczności.

Borys Budka odniósł się m.in. do wyroku Sądu Najwyższego ws. ułaskawienia Mariusza Kamińskiego przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. - Sąd Najwyższy potwierdził to, co mówiliśmy od samego początku – nie można ułaskawić kogoś, kto nie jest prawomocnie skazany – podkreślił były minister sprawiedliwości (funkcję pełnił w 2015 roku przez kilka miesięcy). Zdaniem polityka, sprawą zajmie się teraz Sąd Okręgowy, a retoryka PiS-u może sprawić, że wkrótce Polacy na ulicach stwierdzą, że PiS nie jest ważny i nie szanują wyniku wyborów.

- Pani Mazurek, ani pan Kaczyński nie będą mówić co w Polsce jest wyrokiem, a co nie. Podobna narracja jest ws. Trybunału Konstytucyjnego. Na szczęście sądy są niezależne, a Trybunał Konstytucyjny nie jest podmiotem, który może orzekać czy Prezydent działa zgodnie z prawem, czy nie – od stosowania prawa są w Polsce sądy, a TK jest organem, ktry orzeka czy ustawa/ rozporządzenie jest zgodne z Konstytucją, czy nie – wyjaśniał Borys Budka, który podkreśla, że Prezydent Andrzej Duda po raz kolejny złamał Konstytucję, a dla takich osób jest jedna możliwość – Trybunał Stanu, jednak liczy się z tym, że przy obecnym składzie paramentu nie ma na to szans i chciałby większości w przyszłym parlamencie, która pociągnie do odpowiedzialności osoby łamiące prawo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (119) Dodaj komentarz

~rysiek w swetrze 1-06-2017 8:54
To, że obecna opozycja chce wrócić do władzy, doskonale rozumiem, ale szanse na to są dość iluzoryczne, ponieważ prawdę pisząc, ci ambitni i chętni do czynienia zła ludzie, nie mają się na kim oprzeć. W codziennej walce politycznej zużywają ostatnie naboje, czyli lęk przed zmianami, bajki o wyjściu z UE i wsparcie zakłamanych do szaleństwa mediów. Autorytety realne i wydumane już dawno poszły do diabła, szans na wykreowanie nowych liderów nie ma żadnych. Wskaźniki gospodarcze są jakie są i nie zanosi się na pogorszenie, a wręcz przeciwnie. Można oczywiście wrzeszczeć, że gospodarka nie jest ważna, ale jakoś niezręcznie, prawda? Wyborcy Platformy zostali przeorani na miazgę, mało, że bezmyślną, to jeszcze nabuzowaną na obóz władzy jak nigdy dotąd. Bo jeśli wracać do władzy, to z czym?
~B+ 1-06-2017 8:56
"Inwazja" totalnej łoPOzycji, a na widowni młodzież 60+.
~ 1-06-2017 9:06
K......y i zlodzieje z PO
~darojg 1-06-2017 9:10
"Pokazujemy, że Platforma Obywatelska potrafi rozmawiać z Polakami – uważa Borys Budka. " Zajefajny tekst, szkoda ,że nie przed trzema, czterema i aż do dziesięciu lat wstecz. A swoją drogą sama "młodzież" jeleniogórska tam była, , która chce żeby było tak jak było.
~ 1-06-2017 9:15
ten f...r Budka szczerzy zębiska jak Schetyna dwie świnie z PO Oderwane od koryta
~eko 1-06-2017 9:19
Koryto jest zawsze jedno ! Zmieniają się tylko świnie ...
~Partia oszusstow 1-06-2017 9:26
PO nigdy więcej, już dziękujemy, a Zosia do Aniluxu
kazimierzp 1-06-2017 9:31
Współczuję PiS tego że jego miłośnicy reprezentują tak niski poziom "dyskusji"!
~moderarator 1-06-2017 9:47
a ten budka z tą płaską gębą przejechaną przez walec czego tu chce wynocha do moskwy pajacu
~ 1-06-2017 9:50
zwykły człowiek, który nie należy do żadnej grupy przestępczej np. wyłudzającej vat, dofinansowania, przemytniczej, nieruchomościowej albo innej, nie ma żadnego interesu by wspierać PO. Trzeba przyznać, że PiS dosyć ostro poszedł na wojne z Układem.
~B+ 1-06-2017 9:52
@kazimierzp 9:31 Niski poziom dyskusji?To jaki poziom dyskusji reprezentowali politycy PO w "sowie" przy ośmiorniczkach, "państwo teoretyczne" i "ch.j w du.ie i kamieni kupa", "... ale jaja, ale jaja, ale jaja, ale jaja...", wysoki?!
~ 1-06-2017 10:06
sami starcy ,brak ludzi młodych
~ 1-06-2017 10:14
Tyle zlego ile zrobila ta patologia przestepcza z PO Mlodzi moga o tym nie pamiętać ale tu sa starsze osoby to faktycznie sa pewnie ludzie ze starego ukladu
kazimierzp 1-06-2017 10:21
@09:52! Jeżeli ktoś nie rozróżnia swobodnej dyskusji kolegów przy wódce, od dyskusji publicznej to też świadczy o poziomie!
~Adam 1-06-2017 10:32
To raczej nie była swobodna dyskusja kolegów przy wódce... Oni załatwiali tam publiczne interesy na skalę państwa...a to chyba różnica? Przy wódce panie Kazimierzu, to się o doopach gada, a nie kupczy publicznym majątkiem. Z całym szacunkiem...
~ 1-06-2017 10:35
podczas takiej rozmowy mówi się więcej. Na przykład rozmowa o szefie MSW za PO "Facet nauczył ich, że on dzwoni i im rozkazuje. I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą, bo minister osobiście wymyślił taką... wiesz z takiego... E.B.: Taką koncepcję, tak, tak..." A potem GW i TVN oskarżały o spalenie budki uczestników Marszu Niepodległości.
~rom 1-06-2017 10:40
panie "kazimierzp" - człowiek kulturalny zawsze będzie sobą czy przy wódce czy publicznie. I skąd pewność, że to zwolennicy PIS-u ?
~ 1-06-2017 10:40
Najważniejsze osiągnięcia układu przestępczego o nazwie PO Podniesienie wieku emerytalnego Praca do śmierci Zniszczenie przemyłu stoczniowego Zamknięcie Stoczni Doprowadzenie Polskich kopalni na skraj bankructwa Zniszczenie i likwidacja Polskiej armii W szczytowym punkcie za PO zaczeliśmy mieć więcej Generałów w wojsku niż żołnierzy liniowych Afery Amber Gold Afera Warszawska PO 80 tyś Warszawiaków na bruk Wyprzedaż Polskiej ziemi obcokrajowcom Zadłużenie państwa za PO wzrosło o 60% Przejęcie składek emerytalnych z 2 filaru PO nawet obniżyła zasiłki pogrzebowe jeśli ktoś to jeszcze pamięta PO budowała najdroższe stadiony i autostrady w europie A Polscy podwykonawcy pomimo tego bankrutowali 700 tyś Arabów chcieli nam
~ 1-06-2017 10:43
To oni jeszcze istnieją????? Zombie polityczne :)
~ 1-06-2017 10:46
Zapomniał bym dodać Karakale za taką samą ilość co Brazylia mieliśmy zapłacić o połowę więcej Podpalenie budki pod Ruską ambasadą na rozkaz pana Sienkiewicza Słowa Powców Polska to ch.....j d..a i kamieni kupa to była wisieńka na torcie ekipy PO Wkroczenie do redakcji dziennikarskiej i zarekwirowanie nośników z nagraniami z podsłuchu u sowy i przyjaciół to była ta demokracja PO
~brawo PO 1-06-2017 10:48
Plebs zaślepiony "dobrą zmianą" otworzy oczy dopiero jak obudzi się w drugiej Grecji.Jeszcze góra dwa lata.W sumie nie mam pretensji do wyborców partii populistycznych,bo to najczęściej prymitywy łase na socjal i piękne gadki ,którymi są karmieni.
~ 1-06-2017 10:50
a poza tym kto to jest ten kazimierz, ktoś go zna? Może on też należy do Układu?
~Takuśna prawda 1-06-2017 10:57
Partia PO jest taką samą partią co PIS, różni ich tylko opakowanie. Co nie zmienia faktu że są to najgorsze, niedobre, egoistyczne partie które wyrządzają najgorsze zło polskiemu społeczeństwu. Tylko usunięcie całkowicie ich od władzy i zastąpienie całkowicie nowymi ludźmi tak jak to zrobili Czesi po 1990 r. da nam to że możemy się doczekać dobrych kolejnych dni. Niestety co widać po tej partii PO będzie to niemal niemożliwe, dlatego że ci najgorsi złodzieje kurczowo się trzymają swoich foteli kosztem nas byle być jak najbliżej koryta, pomimo że wyrządzają najgorsze zło innym. Pod sumując tych co się zjawili w Teatrze z tej partii to ONI mieli 8 lat na zmiany i mogli się wykazać dla dobra Polski, co zrobili przez te lata? Niestety w biciu piany są najlepsi na świecie. Złodziejom STOP!!!
~ciepliczanka 77 1-06-2017 11:01
Jest mi bardzo smutno i przykro że znalazła się tam pani ANNA BAŁKOWSKA.
~ziomol 1-06-2017 11:04
Pisu nie cierpię za indoktrynację, niszczenie przyrody, mordercę Szyszkę i wiele innych spraw, ale jak słyszę PO albo SLD to się gotuję...dużo pamiętam z ich rządów. To był dramat.
~ 1-06-2017 11:11
Wyznawcy Platformy czy aż tak jesteście durni, że nie widzicie że im bardziej plujecie na pis tym bardzie spadają wasze słupki poparcia??? I przez to już nigdy możecie nie wrócić do koryta??? A weźcie coś zaoferujcie plebsowi, przecież to wasz elektorat!!! Każda ale to absolutnie każda partia szanuje obywateli tylko i wyłącznie w dniu wyborów, później już prze 4 lata wyzywacie nas od plebsu i hołoty - wy elyta i mundrość narodu!
~ 1-06-2017 11:14
Kaminski czlowiek walczacy ze zlodziejstwem dostał wyrok a przestepcy z PO smieja mu sie w oczy Polaku Te sady to stary uklad gdzie k....a i zlodziej moze krasc a czlowiek uczciwy walczacy z ukladem dostaje wyrok
~samorządowiec 1-06-2017 11:17
Dala sobie upust w komentarzach pod postem grupka sfrustrowanych. Ulżyło? Jak ktoś przeciw, to zaraz z układu. Prezesunio durnot do głowy nawkładał, a Ci wierzą na całego. Weź się jeden z drugim i coś zrób pozytywnego, +60 przynajmniej na spotkanie takie czy inne pójdzie, a Ty jedne z drugim przed klawiaturą siedzisz i bzdury anonimowo wypisujesz.
~ 1-06-2017 11:26
PO zdycha z...ł KOD i z...hnie PO
~11,30 1-06-2017 11:31
Dlaczego dzisiaj dopiero ukazała się ta wiadomość, że w dniu 31.05.2016 byli politycy PO w Jeleniej Górze, a nie np. dwa dni przed wizytą.
~B+ 1-06-2017 11:44
@kazimierzp 10:21 To była swobodna rozmowa przy wódce za pieniądze podatników w trakcie której ustala się "kogo gdzie", "kogo jak", "z kim","za ile"???!!!Masz człowieku specyficzne poczucie humoru i pojmowanie poziomu dyskusji, masz.
~do : samorządowiec 1-06-2017 11:44
Weź się jeden z drugim i coś zrób pozytywnego, +60 przynajmniej na spotkanie takie czy inne pójdzie, a Ty jedne z drugim przed klawiaturą siedzisz i bzdury anonimowo wypisujesz.Eeee, samorządowiec a co ty pozytywnego zrobiłeś? Chociaż stolec dzisiaj ci się udał ? A ty niby nie anonimowo swoje bzdury wypisujesz ?
~mieszkaniec 1-06-2017 11:49
Aby legalnie kraść trzeba być politykiem bo złodziej to idzie siedzieć
~Dzikiryż 1-06-2017 12:10
Przeciez tam w 90% siedza ludzie ktorzy nie maja zadnej ideologii czy pogladow. Liczy sie koryto i uklad. Uklad ktory siega PRLu, kiedys w Solidarnosci a teraz przychodza na przemowienia syna Gomulki. Oni cale zycie wszyscy oparli na tym ukladzie, ich dzieci pracuja lub pracowaly w onstytucjach publicznych. Oni sami pracowali lub pracuja dzieki temu ukladowi. Widza ze obecna wladze osteo sie z ukladami i ukladzikami rozlocza w calej Polsce. To ze straca wladze i pieniadze to jedno ale juz pojsc do wiezienia to nie jest takie w miare bezbolesne. Przy zmianie wladzy za rok i w JG pojawiq sie afery. To tylko kwestia zmiany prezydenta miasta na takiego co nie jest umoczony w tych gierkach. Kradli w Polsce 8 lat a teraz nagle maja pomysly. Trzeba byc klinicznie chorym na glowe aby w to uwierzyc
~Dzikiryż 1-06-2017 12:17
Zeby bylo ciekawiej to mase ludzi jest przeciw PO, nie tylko PiS. Kukiz, Niwoczesna, SLD itp. Bo takiej zgrai jeszcze Polska nie widziala, 56 afer o ktorych wiemy. Ile jeszcze spraw o ktorych nie wiemy? PSL to osobna sprawa i powinien zniknac w mrokach historii.
~Kino w ciapki 1-06-2017 12:24
W czasie poprzedniej wojny totalnej o takich imprezach mówiono :'' wszystkie świnie siedzą w kinie". I to się potwierdza . Tu siedzi : były komuch , tam esbek ,za nimi kłamca lustrcyjny ,obok odrzuty polityczne,przy nich lizidupy i cichodajki polityczne.Jednym słowem sami swoi ,sama śmietanka "Czerwonej Kotliny"-czerwona zaraza , która toczy to miejsce od lat.
~Saldo na plus 1-06-2017 12:35
Z tych po-pis awantur coś jednak pozytywnego (może) wyjdzie. Piszę może, bo na arenie publicznej to niby wojenki, a taka posłanka Krysia z pis z taką drugą ( z nowocz. czy jakoś tak) razem zakupki " zagramanicą " robiły. Liczę na to ,że wektor mściwości kaczego prezesunia zostanie zrównoważony wektorem mściwości kaczorka Donaldka.Mówi się,że qrwa drugiej qrwie łba nie urwie. Liczę jednak,że obupólna nienawiśc jest tak wielka,że w końcu stanie się rzecz niesłychana,że jednak jedna qrwa drugiej qrwie łeb jednak urwie. I tym sposobem może wyjdziemy na plus. Tak czy siak Jedna mniej,bowiem...A potem nastąpi zmiana i... wtedy dopiero będziemy na plusie.
~ 1-06-2017 12:44
K......y Sbecy Resortowe dzieci Swinie odsuniete od koryta A w skrocie najgorszy sort
~atu 1-06-2017 12:54
Patrzę na te zdjęcia i cóż widzę? Ano stali i wytrwali działacze PZPR, FJN, itp grup zniewalających polaków. Mają czelność walczyć z legalnie wybrana władzą. Marzy im się rewolucja. Zniszczyli Aniluksy, generują potężne zyski na wodzie okradając jeleniogórzan, rozdając sprzęty i pożyczki na lewo i prawo. Oto awangarda Jeleniej Góry. Brawo Brawo Brawo.
~r 1-06-2017 13:01
Zróbcie coś z spowalniaczami na Wyczółkowskiego Skórwysyny nagminnie omijają spowalniacze wjeżdzając na chodnik .Jeden chooj mało mnie dziś yebany nie przejechał....
~tak,tak 1-06-2017 13:24
Tak, tak szanowne kino w ciapki.Mam tylko jeden bulwersik, taki,ze w barwach wiadomej Partii i Sortu również występują ci wymienieni przez ciebie, wyżej. Będzie to widać dokładnie w pochodzie na Boże Ciało. Piszę pochodzie, bo procesje były za "komuny" .Prawdziwe procesje.Ciekawa jestem tylko, czy ten gruby komuch znowu będzie taskał ksiundza pod pachę pod baldachem czy też nie.( Liczę na to,że ktoś za te dwa tygodnie da cynk, jak to było na uroczystościach,bo odkąd zobaczyłam zaciekłych komuchóew na procesji, uznałam,że to pochód i odtąd zostaję na BC w domu.)Z drugiej strony jednak ponoć Pan Jzus powiedział : pozwólcie dzieciom przyjść do mnie... i na sorty nikogo nie dzielił.I komu, kurczaki, tu wierzyć pis czy Bogu ?
~ 1-06-2017 13:32
PO to k.......y i zlodzieje
~pff 1-06-2017 13:35
A kto.to jest dla nich ten Jezus? Oni czczą gipsowe panienki w białych kieckach.Składają się im na korony ,zakładają im na główki ,potem biją pokłony :) Taka pocieszna religia :) Made in Poland :D
~eko 1-06-2017 13:39
Takie igrzyska , ze jest jakiś PiS i jakaś totalna opozycja to bajki dla ciemnego luda " vide klasyk Kurski" . Tak naprawdę ci i tamci oraz owamci wjechali do Polski na radzieckich czołgach i jeden ch...dla Polski i nas kto rządzi . Przypomnijmy UW. KRLD.
~były POpapraniec 1-06-2017 13:41
sPOtkanie Belzebubie pasztet - pasztetowa nad którą mucha brzęczy-jęczy a nie śpiewa ośmiorniczki i etc. itd...!
~ 1-06-2017 14:08
Pff dla czego zydow wyganiano z wszystkich krajow świata pff odpowiesz mi w koncu na to pytanie ty jako zyd masz chyba jakies informacje na ten temat
~bora bora 1-06-2017 14:40
zdjecie 26 powiedziec trza tej babie ze tyo nie to słuzy do ssania tylko co innego sie ssa
~anonim2 1-06-2017 14:41
a ta budlka to nawet podobny do gomułki i ta gadka jak on szkoda ze go matka ni ewylała zkąpielą
~Iwo72 1-06-2017 14:53
Patologia się starzeje i odchodzi do lamusa historii !!!
~Tulipan 22 1-06-2017 14:54
do tych wszystkich co ciskają jadem na PO Ludzie czy wy siebie slyszycie czy wy wiecie co za brednie wy tu piszecie???? Ale czego można oczekiwać od Pis i ludzi takich jak wy z ptasimi rozumkami. Ci co najwięcej klepią niech sie wezmą do roboty ,może macie jakiś pomysl ,ale nie ma 500+ i myśli ,że to wszystko Czekamy na ludzi ,którzy by coś zmienili. Piszecie o ośmiorniczkach a teraz nie widzicie ile zgarnia pis . Pis a nie wiedzą co to jest prawo i co to jest sprawiedliwość .Może trzeba to wam wytłumaczyć.?????
~contras 1-06-2017 14:57
Ależ tu wybiło PiSowskie szambo!
~Jarosław 1-06-2017 14:57
"Cała Polska z was się śmieje..."
~rym cym cym 1-06-2017 14:59
Palec pod budkę, Bo za minutkę Zamykam budkę. Budka zamknięta, Nie ma klienta, Klient w Warszawie Siedzi przy kawie.
~modlitwa 1-06-2017 15:02
Tak sobie myślę,że wielu tu PiSzących , a także prezes partii Podzielenia i Sortowania ,a pewnie też wielu Płaczących Odchodzących,codziennie raz, dwa razy lub wielokrotnie ,mówi ( chyba bez wiedzy ,że to słowa o dużej mocy) : " i odpuść nam nasze winy JAKO I MY ODPUSZCZAMY...". A ja w modlitwie bardzo proszę Panie Boże, odpuść im tak jak o to proszą
~To jakieś jaja 1-06-2017 15:07
Czym różni się PO od PiS w podejściu do zawłaszczania Państwa i chlipania z koryta ? Obie opcje i ich klakierzy koncentrują się wyłącznie na obrzucaniu błotem tak zwanych przeciwników . A jak sięgniemy do historii to wszyscy z tak zwanego KORu wyrośli i jednej kanapy ! Amen...
~Bambo 1-06-2017 15:17
łojejku... Nogi za pas i ratuj się kto może!!!! Minister od kultury już wie? Pewnie Teatr Animacji nie będzie już finansowany ze środków na kulturę. Na koniec spotkania pewnie będzie grana sztuka pt. "Klątwa"...
~do : pff i Tulipan 22 1-06-2017 15:39
Ten d...l pff ma jakąś obsesję na punkcie „ gipsowej panienki”. To normalne u d...la. Ale czy tobie pff nie wciśnięto w s...x shopie / może kupowałeś w szopie ? / gipsowej lali ? A może ty , nowoczesny i światowiec na autostradzie gipsowego krasnala kupiłeś i go „ d..asz” ? U takiego d...la, jak ty, to zupełnie prawdopodobne! Zmień płytę, bo chociaż d...l z ciebie, to pokaż wszystkim, że twoja tzw. inteligencja na zmianę płyty ci jeszcze pozwala ! Buhahahahahahahahahahahahahahaha :D PS. Tulipan 22, tłumacz, tylko jasno, bo my mamy ptasie rozumy, ale jednak mamy:)! A ty meduzo, co masz zamiast mózgu i rozumu ???
~Jan 1-06-2017 16:10
Im już dziękujemy Przez tyle lat pokazali co potrafią, Pani Czernow też. Oderwali ich od Koryta i nagle chcą obrońcami demokracji i być zbawcami narodu... Żenujące. Za ich rządów demokracji nie było.
~ 1-06-2017 16:20
Pogonić to dziadostwo. Ogolić na łyso, polać smołą, obsypać pierzem i na kopach wydalić po za granice Państwa !!!!!!!!!!!!!!! Mają jeszcze czelność pokazywać się tutaj !!!!!!!!
~do16.20 1-06-2017 16:28
W całej rozciągłości popieram. Doskonały pomysł. I tylko .... zrób to ! Kibicuję ci w tym przedsięwzięciu.Powodzenia!
~ 1-06-2017 16:34
Jest Kilimandżaro i ten co się dopiero przekształca,cmentarny i wielu innych POlszewików.
~analityk 1-06-2017 16:45
Gwoli ścisłości apropos świętego oburzenia z 14:54 ~Tulipan22. Nikt inny jak te dwa obozy PO vs PIS, podzieliły Polski naród rozniecając tą tzw. wojnę "polsko-polską". Już za kadencji SLD, przestrzenią publiczną i medialną zawładnęły te dwie partie ryjąc jeszcze głębszy niż do tamtej pory podział w narodzie. Każda uzbrojona w specyficzną dla siebie "retorykę" dzięki swym liderom - de facto mega socjotechnikom - z roku na rok "budowały" coraz większy rozłam w narodzie, niczym perfekcyjnymi cięciami, dzieląc Polaków i rozstawiając ich skrupulatnie na przeciwległych "barykadach". Każdej stronie dając do ręki "broń" w formie specyficznej retoryki i stereotypów. Potem jedni i drudzy liderzy dorzucali już tylko czasem do tego ognia, a reszty naród dokonał sam. I ten stan trwa od ...nastu już lat
~ 1-06-2017 16:48
Oni bronią demokracji ? Nie oni bronia się przed tym aby nie poszli siedziec za przekrety jakich narobili Oni boja się aby nie bylo jak z Blida
~daesh 1-06-2017 16:54
won z mojego miasta czerwone buraki
~daesh 1-06-2017 16:58
a na sali widać młodzież sprzed 30 lat która przyszła walczyć o obronę PRL
~Bambo 1-06-2017 17:01
Po-Psl z lwim zapałem broniło demokracji, ale padli jak muchy!!!!
~analityk 1-06-2017 17:03
I tak do dziś. Oni dobrze wiedzą, że biedny skłócony i perfekcyjnie podzielony naród, maltretowany gospodarczo od ćwierć wieku, jest słaby i łatwy do rządzenia nim. Ludziom trzeba rozrysowywać schematy na kartkach papieru, kolorowymi kredkami, ale to i tak chyba nic nie da. Jedno pytanko do liderów PO i PIS: gdy media były zajęte "czarnymi protestami", za plecami Polaków, trwały "po cichu" debaty sejmowe w sprawie CETA. Ponoć szliście tam cwaniaki z PO i PIS "ramię w ramię". Przyznajcie się Polakom. A po ok. 19 mies. pełni władzy, co PIS planuje zrobić z ust. 1066 o "bratniej pomocy"? Przecie to ustawa poprzedniej kadencji. Oficjalnie zapiekłych wrogów z PO. A nieoficjalnie w kuluarach i za plecami Polaków... Ale co tam - może kiedyś się przyda i będzie jak znalazł.
~Ob.Ywatel 1-06-2017 17:08
Obydwie główne partie są do niczego.Schetyna pozwolił żeby takie Maciorewicze dorwały się do koryta,a Maciorewicz robi to,za co dostanie odsiadkę na długie lata.Nie chcemy żadnej PO,żadnego PiS-u,PSL-u To są karty przesiąknięte gnojem,przez co znaczone i nie nadają się do gry.TYLKO nowe ugrupowanie Cimoszewicza i Frasyniuka.Tylko oni są w stanie zabrać liczbę głosów które jak zarazę morową wyniszczą pisiornię.A także ruszyć z domu kilka milionów leniwych.Tak, żeby wygrana była miażdżąca.Wtedy spokojnie można przeprowadzić reformy i znieść d...lne prawackie decyzje. Które zaraz po zmianie rządu winny być ZAWIESZONE na okres do nowej regulacji USTAWOWEJ.A potem zmienić konstytucję,w której do symboli komunistycznych i faszystowskich,dodać prawactwo i nacjonalizmy wszelakiej maści
~Gość 1-06-2017 17:10
A ja mysliał, że to Budka Suflera będzie w Jeleniej Górze.
~eko 1-06-2017 17:13
Jak wyżej ! Na tak . Jeden przykład.! 3 czerwca w Warszawie jest protest Stowarzyszenia STOP NOP "Jest ryzyko musi być wybór". Aktualny aparat represji i neomarksista minister tak zwanego zdrowia publicznego niejaki Radziwił z uporem czekisty jak POprzednia hołota broni przymusy szczepień zagwarantowanego sankcją karną i pałą policji. A taki Migrant i Niemiec z Niemiec ma prawo wyboru. To gdzie jest " dobra zmiana" . No nie ma jest tylko i PO-rażka i PiS-da !
~jarek w kaftanie 1-06-2017 17:15
ileż tu miłości do bliźniego płynie z komentarzy, aż miło się czyta. zwłaszcza te pisane przez wyznawców grupy obecnie trzymającej władzę są nad wyraz przyjacielskie. aż chce się żyć w tym pięknym kraju. kocham was pisotalibowie.
~do 17 :08 1-06-2017 17:16
Cimoszewicz Frasyniuk ????? Ty chyba robisz sobie z Polaków jaja i myslisz ze Polacy to banda idiotow .Albo sam jestes idiotą Koncowka w twoim wydaniu jest swietna To taka demokracja ci sie sni Nie doczekanie twoje ty pacholku Moskiwski
~Pytanie do 14.08 1-06-2017 17:33
Koles powiedz mi jak ty to robisz,że z jednej strony rzygasz na ż( nacja z taką gwiazdą) a z drugiej strony pałasz uwielbieniem do Ja,jako przezydenta A.D, który pojął za żonę JAKBY NIE BYŁO pełnej krwi ż.( i to z obu stron ż!).Wiesz,ja ż też nie lubię, innych nacji też i mało kogo lubię. I Ja jako prezydenta A.D też nie lubię .. I mam powód tego. Odpowiedz mi proszę, ale koniecznie w miarę poprawnie. Uwierz mi, dyslektyk to nie g...k i używać komputera potrafi w taki sposób,żeby nikt się nie zorientował że jest dyslektykiem i nie brał łciebie za p...pa !
~### 1-06-2017 17:42
jarek w kaftanie, te komentarze to i tak delikatnie.Ta k..ew..a swołocz powinna wisieć za to co z krajem zrobili..
~Tosia 11 1-06-2017 17:42
Tulpan22 - przecież osoba kryjąca się pod tym pseudo robi dokładnie to co zarzuca innym
~Real 1-06-2017 17:52
...Pewnie wielu obrażę, polityków chyba wszystkich. Zwróćcie uwage na ich wykształcenie i nie chodzi tutaj o to czy wyższe itd. Światem... no chociaż PL powinni rządzić matematycy, fizycy, chemicy... nauki ścisłe. Pewnie byłoby nudno, spokojnie, ale wszystko byłoby logiczne i uporządkowane. A tak mamy historyków (moje hobby), politologów (trochę moje hobby), filologów (język taki czy inny to tylko narzędzie), socjologów, dziennikarzy, ogólnie takich od gadania. I co dziwicie się że jest jak jest?
~analityk |~do 17:16| 1-06-2017 17:53
To jest taka "demokracja" która się nazywa państwo totalitarne. Jak już tak lecimy, to delegalizujemy po całości : do symb. komunistycznych i faszystowskich, prawactwa i nacjonalizmów "wszelkiej maści" dorzucamy jeszcze lewactwo i wszelkie popłuczyny jego. Wszak wywodzi się z tego pierwszego. Tylko co nam wtedy zostaje? Ale bez obaw, wszak Unią Europejską rządzą socjaliści. Przykładem może być taka Mogerini i jej podobni. A demokracja w serduszku Europy, choruje, niedomaga i utyka coraz bardziej, aż nam całkiem padnie na ryj. A wtedy droga do "superpaństwa" krok bliżej. By nie rzec - otworem. Niektórzy mają takie zapędy, więc nie ma się co dziwić.
~Auchan dawniej Real 1-06-2017 18:04
Real, myślałem, że już głupiej niż z tym youtube nie możesz. Myliłem się !
~Real 1-06-2017 18:09
17:10 natchnąłeś mnie... mamy budkę, mamy 2 partie, mamy numer youtube.com/watch?v=_GZB_nP4uWE
~Real 1-06-2017 18:12
18:04 tylko wiesz, kompletnie nie interesuje co ty tam sobie myślisz. Zaraz coś znajdę dla ciebie.
~Real 1-06-2017 18:18
youtube.com/watch?v=QpvxI1iP0Aw
~POLAKmały 1-06-2017 18:35
Won do Moskwy-Targowica!!! Pospolici Oszuści!!!
~a ja z innej budki 1-06-2017 18:42
POzdrowienia od byłych pracowników Aniluxu dla byłych managerów
~Real 1-06-2017 18:48
Moje poglądy są dość radykalne youtube.com/watch?v=ALP2ZFypnHY Ps. można nie wklejać, a jak chcesz to twoja sprawa...
~niech tak będzie 1-06-2017 18:52
Najlepszy komentarz znajduje się na reklamowanej w środku tekstu koszulce "Mamy tyle roboty, że nie wiemy co olać jako pierwsze"
~Euro 1-06-2017 19:20
j...c PiS w dupe
~michall 1-06-2017 20:00
banda OBCYCH najechała J,GÓRĘ i prubuje pluć jadem ,klamstwami itp to pasożyty ktorzy powinni stanac przed sadami za to co robili przez ostatnie 27 lat ,Po,SLD,PSL Nowoczesna to ci sami tylko zmieniają szyldy dla kamuflażu ale Polacy się nie dadzą nabrac na ich manipulacje niech pokazą swoje majątki i z nie dawno byli dziadami a teraz bogacze
~RAF 1-06-2017 20:05
Tu zawsza była czerwona dolina czas to zmienić tylko głupcy maga popierać platfusòw pis zapewni przynajmniej Polske baz ciapatych wole już pis
~Tuiterz 1-06-2017 20:19
Ciągle Ci sami, którzy doprowadzili Jelenią Górę do upadku.Miejmy nadzieję, że to ich ostatnie podrygi.A Pani poseł trzyma się koryta rękami i nogami. Znam jej występy jeszcze z Cioskiem, a jej zachowanie w stosunku do elektoratu jest bulwersujące.
~xyz 1-06-2017 20:22
won mi stąd, partia oszustów
~ 1-06-2017 21:03
Spakować ich wszystkich i do Syrii wysłać.
~tfu fu777 1-06-2017 21:54
Pisowskie ś----e są gorsze od tych z PO. Już gorsza partia jak pis już chyba nam nie grozi.
~jol 1-06-2017 21:59
Zgodnie z prawem miedzynarodowym przy plombowaniu w metalowej trumnie ciała obywatela Polski na terenie obcego państwa winien być obecny przedstawiciel polskiego Państwa w randze konsula, który poświadcza formalnie w postaci dokumentu urzędowego czyje zwłoki faktycznie w tejże trumnie zostały ulokowane. A skoro tak, to albo wogóle przy tejże procedurze przygotowania do transportu ciał ofiar katastrofy smoleńskiej nie było przedstawiciela dyplomatycznego Polski akredytowanego na terenie Rosji , bądź był tylko poświadczył nieprawdę. Wydaje się , że jedno i drugie winno być przedmiotem postępowania polskiej prokuratury z urzędu.
~sajmon 1-06-2017 22:11
Hmmm... Oszukało mnie PO :) jakoś nikt ich nie ściga :(
~s. 1-06-2017 22:58
Ano trza zrobić dezynsekcję budynku.
~antykod 1-06-2017 23:45
A co to zbiórka kółka konfidentów ?? TW Barbara vel TW Radny i kolesie ????????? Panom już dziękujemy !!!!!!!!
~wydojony przez sądyna usługa 2-06-2017 6:06
lepiej smakowała Mortadela w socjalistyczny PRL niż Krakowska kiełbasa za PO.Zmienić konstytucję by urzędnik państwowy był za rozmydlanie prawa ukarany.PO prawo tylko dla kazimierzap i jego kolesi z UM na wieki beznadzieji?
~ 2-06-2017 6:49
TO nie sa politycy. TO zwurodnialcy anty POLSCY. Wspulnicy i obroncy zlodzieji i wszelkiej masci przestepcow.
~ 2-06-2017 8:11
PO co ?
~ 2-06-2017 9:28
PO złodziejska mafia
~pff 2-06-2017 10:37
Tak jest hahahaha :D "zwurodnialcy" i "wspulnicy" :D "trza zrobić" :D Pisaty w pierwszym pokoleniu elektorat , nomen omen, pisu, dał głos :D Ale będziecie kwiczeć za parę lat hahahahaha O ile niemoty kaczyńskiego dociągną ten wózek do wyborów :D
~ 2-06-2017 11:56
PO to k.....y i zlodzieje
~Doktor 2-06-2017 13:12
Nie tylko niekompetentni, ale co istotniejsze to bardzo źli ludzie !!!
~do : pff 2-06-2017 13:28
Tak jest hahahaha :D. pff myśli, że jak ktoś napisze o nim, że jest „ gópek „ ,to od razu zostanie pozbawiony prawa wyborczego albo, ze jego głos, jako głupka, będzie liczony podwójnie w stosunku do tego, który napisał „ gópek „ ! Buhhahahahahahahahahahah : D GŁUPKI, takie jak pff, już tak mają , że nie myślą, bo nie potrafią , tylko pilnują ortografii, bo tylko na tym się znają ! Buhahahahahahahahahahaah :D Adios głupku :D I poczytaj na czym polega demokracja i wybory !!!
~kocimiętka 2-06-2017 14:14
Gwiazda pełowska przyjechała :D Dziam dziam dziam. Tak młodzi słuchacze tam byli że chyba nikt z wrażenia orgasmusa nie dostał. A tak ogólnie, to czego platfusy od ludzi chcą? Gdzie byli podczas swojej kadencji, jednej, drugiej. Teraz jeżdżą po kraju wciskają bzdury co słabszym jednostkom? Kto nie widział podczas ich rządów że mają w szerokim poważaniu naród to musi mieć zaćmienie jakieś. Ich rządzenie polegało na żarciu ośmiorniczek i śmianiu się ze społeczeństwa. Ot cudowna platforma koryciarzy. A podczas spotkania był szampan, albo chociaż winko z najwyższej półki? A ośmiorniczki były? Na pewno był kit
~ 2-06-2017 14:33
Gadalem ostatnio z gosciem popierajacym PO I wiecie co mi powiedzial Że zabroniono im ogladania telewizji Polskiej Normalnie szczena opada Te d...le z PO to robi sie sekta Wspomnial ze pewnego razu wlaczyl telewizje Polska i doznał szoku Z jego bredni wynikalo że w polskiej telewizji jest wszystko w jasnych kolorach Natomiast ogladajac TVN czy Polsat wszystko jest w ciemnych kolorach Nie omieszkal dodac że jest na skraju zalamania nad Polska demokracja i to jak strasznie jest w Polsce Po paru chwilach stwierdzilem ze rozmowa z nim nie ma sensu Osoby polegajace na TWN i Polsaty sa to osoby z zaburzeniami i nadajace sie do leczenia psychiatrycznego Moja ocena te swiry nie maja szans na poprawe zdrowia psychicznego To co moze ich uratowac to zablokowanie TVNi Polsatow
~Co gorsze kiła czy rzeżączka 2-06-2017 14:41
Co bardziej gorszy: ośmiorniczki czy Misiecośtamcośtam( takie twory przypominające faworyty dla rządzących). Komuchy czerwona kartka! PO- czerwona kartka ! Nowoczesne,Kukizy to 1 kadencyjne twory, potem się jakoś przezwą. A PiS kiedy czerwona kartka po 1,5 kadencji czy po 2 ? Czy tak jak nieboszczka komuna, padła, ale za to w pamięci trwała i ciągle żywa> Chyba pis dąży do pierwowzoru, choć udaje ,że nie.
~DO B+ 2-06-2017 15:17
Na całe szczęście PiS ma w swoich zastępach samą młodzież ... prosto z Kościoła, z siwymi włosami i beretami !
~ 2-06-2017 15:42
Uwaga MEDUZA parzy .Jak widzę ślepo brniesz z tą twoją partią ,zobaczymy jak daleko . Jak jest ci z ty dobrze to twój wybór.
~do 15:17 2-06-2017 16:26
Ty sie nie martw o mlodych w PIS 500 + dziala ale wy zlodzieje z PO pozdychacie
~inge 2-06-2017 19:20
Niedobrze się robi patrząc na te kłamliwe,bezwstydne twarze.Kiedyś myślałam,ze pani Czernow jest porządnym człowiekiem a tak bardzo się myliłam.
~paradise 2-06-2017 19:26
na widowni licznie obecni prawnicy z nadzwyczajnej kasty....jeszcze mają nadzieję, że nadal będą mogli być POnad prawem..? albo wydawać wyroki na POlityczne zamówienie tak, jak na kryształowego człowieka Mariusza Kamińskiego, kiedy odkrył machloje POwiaków! PO nigdy więcej przy władzy, dość 8 lat niszczenia Polski.
~michall 4-06-2017 10:12
PO to pogrobowcy UW w rządzie zajda się tacy jak Gowin Glinski to równierz byli dzialacze Uni Wolności a to gniazdo które byli i są wrogami Polakow i katolików to zwykli skórwysyny
~alinka 8-06-2017 8:42
Pani Czernow nie ma czego szukac w regionie jeleniogorskim.Jest calkowicie skompromitowana swoim udzialem w puczu .Wozi sie z Budka po co? On jest prawnikiem i opowiada same klamstwa.Nie widzi roznicy miedzy ulaskawieniem a prawem laski.A moze udaje glupa? To co wygaduje calkowicie go dyskwalifikuje jako prawnika jako posla jako czlowieka.To co teraz wylazlo w ekshumacjach to cale PO poszlo w drzazgi.To jest takie dno ze nie ma o czym gadac.Dalej klamia i beda klamac do konca.
~jacak 9-06-2017 18:08
Pasują do teatru animacji tam występują lalki i pacynki
~michall 14-06-2017 13:53
zakamuflowane ż...ostwo pod znakiem Po,Nowoczesna,SLD wpadla do J.G i poszukuje glupków chociaż znajdzie trochę tyc co czują się poszkodowani z powodu odebrania im emerytur ,na czele z rabinem Budką Polacy mają już was dośc ,dotarłą prawda o was i wiedzą ze jesteście bandą pasożytów ,teraz wszystkich was trzeba prześwietlić skąd macie takie wielkie majątki chociaż nie dawno byliście dziadami to dobre pytanie
~michall 23-06-2017 12:03
Po to kto to OBCY zaistalowani w Polskiej naiwności ,opluwają Polaków zdradzaja nisczyli Polskę od dawna od 27 lat SLD,Po, ,UW to ci sami tylko zmieniali szyldy dzisiaj kwicza i udają ze bronią demokracji ,a tak naprawdę to placz za przywilijami za emeryturami SB-kimi, itp ,dale mamy Adam Bodnar zainstalowany zyd ,ktory klamie opluwa Polaków a niech żydzi zaczną od podziękowań n akolanach za to ze Polacy poświęcali cale rodziny aby ich ratować ,tak widać ze nie byli tego warci bo pomoc w wykonaniu Polaków obraca sie przeciwko Polakom
~michall 14-07-2017 16:39
Po kto a to partia ż...owska PO ż...o-komuna tylko zakamuflowana nie różniąca się od SLd czy Nowoczesna to oBCY Polacy już o tym więdza i znają te podebrane nazwiska
~Andrej 18-07-2017 0:19
W następnym roku na jesień będą wybory do samorządu i będę głosował na PIS.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group